پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
محک
از چشمان آهو از چشمان آهو
مهدی تقی نژاد
سفری به سِفر باران سفری به سِفر باران
محمدکاظم دهقانیان‌فرد
شعله در برف شعله در برف
مهدی تقی نژاد
اخبار ويژه
تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و ادارات یک هفته دیگر تمدید شد
سخنگوی وزارت بهداشت:
به گزارش کازرون نما، سخنگوی وزارت بهداشت: بنابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین تمدید شده است و قاعدتا تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و همه اماکنی که شامل طرح فاصله‌گذاری اجتماعی بود، ادامه دارد و برای بعد از بیستم هم مجددا تصمیم‌گیری و بخشی یا همه آن تمدید می‌شود.
شهروندان ازبرگزاری مراسم چهارشنبه‌ پایان سال پرهیز کنند/کروناخطرات...
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کازرون:
به گزارش کازرون نما، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون گفت: با توجه به شیوع کرونا، چهارشنبه‌سوری امسال می‌تواند خطرات مضاعفی را به همراه داشته باشد.
«فرزند کازرون» متولد شد
به گزارش کازرون نما، کتاب فرزند کازرون جدیدترین اثر «مهدی تقی نژاد» توسط «انتشارات سلمان فارسی» منتشر شد. این کتاب یادنامه ای از محمدمهدی مظلومزاده فلکوریست کازرونی است.
کتاب
این کتاب شامل مجموعه اشعار بانو «خورشید صرافان» در فاصله سالهای 1350 تا کنون است/ این کتاب 270 صفحه ای با قیمت 25 هزار تومان توسط انتشارات سلمان فارسی منتشر شد.
این مدیریت، هماهنگی های اداری لازم را با حوزه نظام وظیفه...
آموزش و پرورش کازرون:
اداره آموزش و پرورش شهرستان کازرون طی اطلاعیه ای از هم شهریان عزیز درخواست کرده است جهت انجام امور اداری فرزندان خود تا پایان محدودیت های ایجاد شده به دلیل شیوع بیماری کرونا خودداری کنند.
کرونا پخت «آش سرخ پشت پا» را تا سال ۹۹ به تعویق انداخت
به دلیل رعایت نکات بهداشتی:
شیوع ویروس کرونا اجرای نمایش «آش سرخ پشت پا» کاری از کارگردان جوان کازرونی که قرار بود در تهران به روی صحنه برود را به سال ۹۹ موکول کرد.
دستان یک هنرمند بر دیوارهای کازرون نگارگری می‌کند
با درخواست شهرداری کازرون:
این روزها اگرچه اخبار بد کم نیستند، اما خبرهای خوب هم است، از جمله نگارگری هنرمند کازرونی «فرشاد خواجوی» بر دیوارهای شهر کازرون.
تبیین هنرمندانه بیانیه گام دوم انقلاب توسط دختران نوجوان کازرونی در نمایشگاه مدرسه انقلاب/ تا 28 بهمن...
حجت الاسلام و المسلمین صنعتی خبر داد:
حجت الاسلام صنعتی مسوول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان کازرون با بیان این خبر گفت: هر ساله نمایشگاه مدرسه انقلاب به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های دانش آموز محور این اتحادیه در مدارس متوسطه دوم دخترانه و پسرانه کشور برنامه ریزی و در دهه فجر برگزار می گردد..
مدارس دانشگاه های کشور تا پایان سال جاری تعطیل است
فوری، وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت: مدارس و دانشگاه های کل کشور تا پایان سال جاری تعطیل است/ مردم تعطیلی را به عنوان فرصتی برای مسافرت رفتن تلقی نکرده/ این تعطیلی به معنای مسافرت رفتن نباشد/ مردم در خانه بمانند.
تداوم روند آموزش های مجازی توسط معلمان کازرون
مدیر آموزش و پرورش کازرون، خبر داد:
مدیر آموزش و پرورش کازرون، امیرحسین جمشیدی گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، روند آموزش های مجازی توسط معلمان کازرونی همچنان ادامه دارد.
تعطیلی مدارس تا پایان هفته جاری
ربیعی، سخنگوی دولت:
تمامی مدارس کشور تا پایان هفته جاری تعطیل است/ در صورت لزوم پنجشنبه یا جمعه آخر هفته برای تعطیلی هفته آینده تصمیم گیری می کنیم.
پویش فناوری انتخاب موضوع برای راه‌اندازی‌ سراهای نوآوری در واحدهای منتخب استان فارس
رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس:
محمدمهدی جباری: پویش فناوری برای انتخاب موضوع مورد نظر راه‌اندازی‌ سراهای نوآوری در واحدهای منتخب این استان بر اساس ظرفیت موجود در واحدها و صنایع بومی خبر داد.
مدیر کل آموزش و پرورش فارس منصوب شد
با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس انجام شد
اسماعیلی، مدیرکل جدید آموزش‌وپرورش فارس تاکید کرد: بهره‌گیری از خرد جمعی و کار علمی در عین شفافیت و پاسخگویی اولویت اصلی مدیریت جدید آموزش و پرورش استان است.
تعطیلی سه روزه مدارس کشور
در پی شیوع کرونا:
بنابراعلام دکتر نمکی وزیر بهداشت و سخنگوی کمیته ملی پیشگیری از شیوع کروناویروس کشور در مصاحبه با شبکه خبرصداوسیما تمامی مدارس کشور در یک بازه زمانی سه روزه و در روزهای شنبه،یک شنبه و دوشنبه (دهم، یازدهم و دوازدهم اسفندماه) تعطیل می باشد
آغاز ساخت خوابگاه دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون
به همت خیرین خوابگاه ساز صورت گرفت:
این خوابگاه با اعتبار یک میلیارد تومانی در دوطبقه ساخته خواهد شد/ ظرفیت این خوابگاه ۳۴۰ نفر خواهد بود.
مهلت ثبت نام در آزمون مدارس سمپاد تمدید شد
آزمون سمپاد:
مهلت ثبت نام در آزمون مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۷ اسفند تمدید شد / این تمدید برای دومین مرتبه است.
مراسم گرامیداشت و تجلیل از دبیران جدیدالورود به آموزش و پرورش کازرون
با افزایش دانش، تعهد و مهارت کاری، تاثیرگذاری خود را دو چندان کنید/ رضا جاویدی: ۴۳ دبیر متوسطه اول، جدید الورود هستند/ وی افزود: هدف از برگزاری این مراسم، ماندگاری، خاطره مطلوب، توجیه و... عنوان کرد/ هم دانش آموزان، اشرف مخلوقات اند و هم کلاس درس و مدرسه، مقدس ترین مکانی است که تعلیم و تربیت در آن صورت میگیرد.
تا کنون هیچ تصمیمی مبنی بر تعطیلی مدارس تا پایان تعطیلات نوروز اخذ نشده است
اداره کل آموزش و پرورش استان:
اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تکذیب پیامی منتصب به این اداره مبنی بر تعطیلی مدارس تا پایان نوروز، در پیامی اطلاع داد: تاکنون هیچ تصمیمی در کارگروه سلامت مبنی بر تعطیلی مدارس اخذ نشده/ هم استانی های عزیز اخبار را از مبانی رسمی پیگیری کنند.
معرفی کتاب کازرون نما
جدید ترین اخبار
هنر
تبلیغات