پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

در نامه 124 نفر از اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان کازرون به امام جمعه مطرح شد:
به گزارش کازرون نما، 124 نفر از اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان کازرون، طی نامه ای به حجت الاسلام و المسلمین صباحی، امام جمعه محترم کازرون و ییس شورای فرهنگ عمومی شهرسان کازرون، آمادگی خود را جهت همفکری و همکاری با این شورا به منظور ارتقای سطح کیفی تصمیم سازی و برنامه ریزی شورای فرهنگ...
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
محک
اخبار ويژه
با توجه به افزایش مولفه های موثر بر تربیت، امروزه کار مربیان پرورشی سخت تر و جهادی شده است
امام جمعه کازرون در جمع معاونان و مربیان پرورشی، اظهار داشت:
به گزارش کازرون نما؛ تعدد مولفه های موثر بر تربیت، امروزه کار تربیت را بسیار سخت تر کرده است. 
تربیت نیروی انسانی کارآمد توسط معلمان عامل پیشرفت کشور است
فرماندار ویژه شهرستان کازرون در جمع کارکنان اداری آموزش و پرورش تاکید کرد:
به گزارش کازرون نما؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کازرون گفت: با تربیت نیروی انسانی کارآمد توسط معلمان است که کشور پیشرفت می کند.
نام نویسنده کازرونی در میان آثار شایسته تقدیر کتاب سال ایران
به گزارش کازرون نما؛ کتاب افسانه رستا، اثر نمایشی نویسنده کازرونی در میان آثار شایسته تقدیر سی و هشتمین دوره جایزه کتاب سال ایران، قرار گرفت.
مراکز تحقیقاتی دانشجویی در فارس راه‌اندازی می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی فارس در کازرون:
مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: بسیج دانشجویی با همکاری دانشگاه‌های استان در حال راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی دانشجویی است که این مراکز با هدف تولید علم و کارآفرینی برای دانشجویان نقش آفرینی خواهد کرد.
بسیج اساتید توانایی رهبری جامعه علمی و سایر اقشار را دارد
معاون بازرسی و تعالی مدیران بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی:
به گزارش دریافتی کازرون نما، محمد پورقربان در نشستی با دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون، کانون بسیج واحد کازرون را یکی از کانون‌های فعال در کشور دانست و گفت: موفقیت‌های چشمگیر این دانشگاه به‌دلیل ایجاد فضای همدلی و تعامل بین مدیریت و بخش‌های مختلف ازجمله معاونت فرهنگی و کانون بسیج اساتید است.
آغاز جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان در کازرون
به گزارش دریافتی کازرون نما؛‌ نشست ستاد پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی شهرستان کازرون با حضور نمایندگان آموزش و پرورش، اداره امور کتابخانه‌ها، بهزیستی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نهادها، ارگان‌های فرهنگی و کنش‌گران کتاب و کتابخوانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر برگزار شد.
تجلیل پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر از خدمات مدیر آموزش و پرورش کازرون
به گزارش کازرون نما؛ پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر از خدمات چشمگیر عمرانی، آموزشی و پرورشی مدیر آموزش و پرورش کازرون، تجلیل کردند.
برگزاری دو دوره آموزشی پیشگیرانه ویژه خانواده زندانیان
به گزارش کازرون نما؛ رئیس دادگستری کازرون از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از سومصرف موادمخدر و ارتقای مهارتهای اخلاق و زندگی ویژه همسران زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان کازرون، خبر داد.
جلسه اعتباربخشی رشته پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار شد
با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس صورت گرفت؛
به گزارش کازرون نما؛ جلسه اعتباربخشی رشته پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس برگزار شد.
برگزاری نشست تخصصی اهمیت و ضرورت استفاده از فناوری هسته‌ای
به گزارش کازرون نما؛ نشست تخصصی اهمیت و ضرورت استفاده از فناوری هسته‌ای با حضور امام جمعه کازرون، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کازرون، فرماندار شهرستان کوهچنار، هیئت رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون، مدیران و روسای اداره‌ها و دستگاه‌های مختلف اجرایی شهرستان‌های کازرون و کوهچنار و روسا و جمعی از اساتید دانشگاه‌ها و مراکز علمی کازرون؛ برگزار گردید.
همکاری سازمان ملل در مسابقه و نمایشگاه عکس خاطرات پریشان
به گزارش کازرون نما؛ سازمان ملل در مسابقه و نمایشگاه عکس خاطرات پریشان همکاری کرد.
ضرورت قرار گرفتن مسائل دانشگاه سلمان فارسی کازرون در صدر مطالبات شهرستان و حمایت‌های خیّرین
حجت الاسلام صباحی مطرح کرد:
ظهر دیروز، 13 بهمن‌ماه و همزمان با فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، هیئت‌رئیسه دانشگاه سلمان فارسی کازرون با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان، ضمن دیدار با حجت‌الاسلام محمد صباحی، امام جمعه کازرون، به بحث و گفتگو پیرامون فضای دانشگاهی شهرستان و نقش‌آفرینی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در تقویت فرایندهای توسعه‌ای متناسب با تراز انقلاب اسلامی ایران پرداختند.
زنگ انقلاب در مدارس کازرون نواخته شد
همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، صورت گرفت؛
به گزارش کازرون نما؛ زنگ انقلاب همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دبستان دخترانه برادران شهید رضازاده کازرون نواخته شد.
از تجربیات ارزنده بازنشستگان فرهنگی در پیشبرد امور استفاده می کنیم
جمشیدی خبر داد:
به گزارش کازرون نما؛ طی مراسمی بازنشستگان سال 1397 آموزش و پرورش کازرون تجلیل شدند.
ضرورت راه‌اندازی کارگروه‌های هم‌اندیشی توسعه کازرون با حضور و نقش‌آفرینی دانشگاه‌ها
به گزارش کازرون نما؛ صبح روز دوشنبه، 6 بهمن‌ماه، اعضا هیئت رئیسه دانشگاه‌های شهرستان کازرون طی دیدار با علی مظفری، معاون استاندار و فرماندار ویژه جدید شهرستان کازرون، ضمن خوش‌آمدگویی به ایشان، به بحث و گفتگو پیرامون ایفای نقش دانشگاه‌ها در روند توسعه این شهرستان پرداختند. 
تشکیل بانک اطلاعات سلامت دانش آموزان در دستور کار قرار گرفته است
زارعی خبر داد:
به گزارش کازرون نما؛ جلسه هم اندیشی قطب سه سلامت فارس به میزبانی آموزش و پرورش کازرون برگزار شد.
کسب مقام برتر استانی توسط معلم کازرونی
رضا جاویدی خبر داد:
به گزارش کازرون نما؛ یک نفر از معلمان دبیرستانی در جشنواره استانی تولید محتوای آموزشی، در دو رشته، حائز مقام های دوم و سوم استان شده است.
راه‌اندازی کارگروه علمی- مشورتی شورای فرهنگ عمومی کازرون
به گزارش کازرون نما؛ نخستین نشست کارگروه علمی- مشورتی شورای فرهنگ عمومی کازرون به ریاست حجت‌الاسلام محمدجواد جلالی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون و دبیر شورای فرهنگ عمومی این شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار شد.
معرفی کتاب کازرون نما
جدید ترین اخبار
هنر
تبلیغات