پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

مسئول دبیرخانه هماهنگی گروه های جهادی حوزه های علمیه:
در کازرون که اغتشاشات اخیر مورد حمله قرار گرفت، برخی گمان می کردند که این مدرسه غیر اجتماعی و در لاک خود بود، از این رو مورد حمله قرار گرفت، در حالی که این مدرسه محور فعالیت های اجتماعی گروه های سراسر شهرستان است. دلیل حمله به این مدرسه هم به دلیل نقش اثرگذار آن در شهر بود. باید همه...
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
محک
اخبار ويژه
آماده‌سازی یکی از ساختمان‌های دانشگاه سلمان فارسی کازرون، جهت توسعه فعالیت‌های پژوهشی
به گزارش کازرون نما؛ دکتر غریب فاضل‌نیا، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون به همراه معاون اداری و مالی، رئیس حوزه ریاست و جمعی از کارکنان این دانشگاه با حضور در یکی از ساختمان‌های در دست تعمیر دانشگاه سلمان فارسی کازرون، از فعالیت‌های در دست اجرا در این ساختمان بازدید نمود. 
توزیع بسته های حمایتی بین نیازمندان کازرون
به گزارش کازرون نما؛ کمک‌های حمایتی بین خانواده‌های نیازمند کازرون استان فارس در قالب ۲ هزار و ۵۰۰ بسته توزیع شد.
ثبت‌ نام طرح ملی آموزش آنلاین مکالمه عربی در کازرون
به گزارش کازرون نما، ثبت نام طرح ملی آموزش آنلاین مکالمه عربی در مؤسسه شیفتگان مهدی(عج) کازرون آغاز شد.
مربی کتاب دار کازرونی جزو کتاب داران برتر فارس
از ۴ مربی کتاب‌دار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس تقدیر شد.
بسیج؛ بسیج مستضعفین، فراملی و جهانی است
در چهل و یکمین سالگرد تأسیس این شجره‌ی طیبه- بسیج- در فکر پرداختن مختصر به موضوعی از موضوعات این مهم که تا به حال مغفول مانده یا کمتر به آن پرداخته شده است، بودم. با مروری اجمالی به سخنان مؤسس آن رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، توجهم به فراملی و جهانی بودن بسیج جلب شد.
می توانیم با اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان، شاهد پیشرفت‌ درسطح شهرستان باشیم
فرمانده سپاه کازرون؛ اظهار داشت:
به گزارش کازرون نما؛ فرمانده سپاه کازرون گفت: با اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگی شهرستان، می‌توانیم شاهد پیشرفت‌های فرهنگی درسطح شهرستان باشیم.
نگذارید برخی با استفاده از رانت اطلاعاتی ،اراضی سرسبز کازرون را تغییر کاربری دهند
نامه بسیج دانشجویی کازرون به دادستان فارس:
به گزارش کازرون نما، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون با توجه به مصوبه شورای شهر و کمیته تطبیق فرمانداری کازرون نسبت به الحاق برخی از اراضی کشاورزی به حریم شهر کازرون واکنش نشان داد و به دادستان انقلاب اسلامی و عمومی استان فارس نامه ای ارسال کرد.
دستاوردها و مصوبات نشست شورای فرهنگی کازرون منتشر شد/ نام دانشگاه آزاد واحد کازرون تغییر می کند
به گزارش کازرون نما؛ نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان کازرون با حفظ فاصله اجتماعی بخاطر بیماری کرونا به ریاست حجت‌الاسلام محمد صباحی، امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی کازرون، در ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کازرون برگزار شد.
قابل توجه مدیران و کادر اجرایی مدارس
اطلاعیه مهم؛
به گزارش کازرون نما؛ اداره آموزش و پرورش کازرون در پی قرمز شدن وضعیت کازرون اطلاعیه مهم صادر نمود.
کازرون؛ میزبان جشنواره فیلم نامه کوتاه و نقاشی دهه فرهنگ و هنر فارس
ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، خبر داد:
به گزارش کازرون نما؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به برگزاری جشنواره دهه فرهنگ و هنر فارس، از برگزاری جشنواره های استانی فیلم نامه کوتاه و نقاشی به میزبانی کازرون ؛ خبر داد
گامی بلند و عملی در راستای بهبود تصمیم‌سازی‌ها، تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های توسعه‌ای منطقه
به گزارش کازرون نما؛ دکتر غریب فاضل‌نیا، رییس دانشگاه سلمان فارسی کازرون امروز شنبه با تأکید بر ضرورت بسترسازی برای تقویت گفتمان مبتنی بر اصول علمی در نظام تصمیم‌سازی، تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه جامعه، از تصویب نهایی مجوز راه‌اندازی مرکز مطالعات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی کازرون؛ خبر داد. 
۴۸۰ برنامه ویژه هفته بسیج در شهرستان کازرون اجرا می‌شود
فرمانده سپاه ناحیه کازرون عنوان کرد:
به گزارش کازرون نما؛ فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان کازرون گفت : به مناسبت هفته بسیج  480برنامه در بخش‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی  در شهرستان اجرا می شود.
از همکاری آموزش و پرورش و کتابخانه در بین اقشار مختلف مردم به خصوص دانش آموزان استقبال می کنیم
مدیر آموزش و پرورش کازرون طی دیداری مطرح کرد:
به گزارش کازرون نما؛ از همسویی و همکاری هر دو دستگاه در جهت ترویج فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف مردم، به خصوص دانش آموزان، استقبال می کنیم.
ظرفیت های بومی کازرون، فرصتی مناسب برای تحقق طرح ملی توسعه مشاغل خانگی
طی نشستی مطرح شد؛
به گزارش کازرون نما؛ 28 آبان، طی نشست آموزشی آشنایی با سازوکارهای راه‌اندازی مشاغل خانگی مطرح شد که ظرفیت‌های بومی کازرون، فرصتی مناسب برای تحقق طرح ملی توسعه مشاغل خانگی است. 
هدیه کتاب پژوهشگر کازرونی به کتابخانه بوشهر
همزمان با هفته کتاب صورت گرفت؛
به گزارش کازرون نما؛ عباس عاشوری‌نژاد، استاد دانشگاه و پژوهشگر در بوشهر 500 عنوان کتاب به کتابخانه کتابخانه سینمای جوان اهدا کرد.
آغاز روند دیجیتال و گویا نمودن کتاب‌های کتابخانه‌های عمومی کازرون
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کازرون خبر داد:
به گزارش کازرون نما، زنگنه‌کازرونی‌نژاد در ادامه با اشاره به چالش‌های به وجود آمده ناشی از سرعت بالای فراگیر شدن استفاده از اینترنت و ابزارهای مختلف دیجیتالی و عدم فرهنگ‌سازی متناسب با آن، خاطر نشان نمود: امروزه شاهد هستیم اسیر شدن کاربران در فضای مجازی، موجب بی‌حوصلگی آنها در کتاب‌خوانی شده است
استفاده فعال بیش از 1600 پژوهشگر از گنجینه 29 هزار کتابیِ کتابخانه مرکزی دانشگاه سلمان فارسی
رئیس کتابخانه مرکزی آیت‌الله ایمانی دانشگاه سلمان فارسی کازرون مطرح نمود:
به گزارش کازرون نما، همزمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی، نشست تخصصی «چالش‌ها و فرصت‌های کتاب و کتاب‌خوانی در دنیای دیجیتال»، با استفاده از بسترهای مجازی در سالن کنفرانس دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.
«نهضت جنوب» توسط سیروس حسن پور جلوی دوربین می‌رود
در قالب فیلم مستند و داستانی در کازرون و شیراز؛
به گفته کارگردان «نهضت جنوب»، از طریق این شخصیت تاریخی، داستان‌های همراهان، نوادگان، نقش مردم در همراهی این حرکت با شکوه و عظیم، شرح مبارزات (ناصر دیوان)، پرداختن به نقش کازرون در حوادث بزرگ تاریخی و معاصر به تصویر کشیده خواهد شد.
معرفی کتاب کازرون نما
جدید ترین اخبار
هنر
تبلیغات