پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

عبدالرضا قاسمپور خبر داد:
معاون استاندار فارس و جانشین در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا بر اساس اظهار نظر دانشگاه های علوم پزشکی استان، آخرین طبقه بندی شهرستان ها در خصوص مراقبت کووید 19 برای فعالیت مدارس و مراکز آموزشی استان را اعلام کرد.
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
محک
اخبار ويژه
کسب رتبه های برتر در امتحانات نهایی پایه دوازدهم و کنکور...
جمشیدی خبر داد:
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون از کسب رتبه های برتر در امتحانات نهایی پایه دوازدهم و کنکور سراسری توسط دانش آموزان کازرونی، خبر داد.
کازرون میزبان دهمین آئین طرح ملی «سه شنبه های تکریم» فارس می شود
حجت الاسلام امیدی از برگزاری دهمین آئین طرح ملی «سه شنبه های تکریم» فارس طی تجلیل از خانواده شهید «مجید شجاعی» در شهرستان کازرون خبر داد و گفت: این آئین همزمان با هفته دفاع مقدس به همت کانون فرهنگی هنری «شهید رجایی»، به صورت مجازی برگزار می شود.
مشکلات اصحاب رسانه شهرستان بررسی شد
طی نشستی؛
با حضور سید شهاب میرباقری، مدیر گروه مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس مشکلات اصحاب رسانه شهرستان کازرون بررسی شد.
رونمایی از پنج کتاب در کازرون
اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کازرون با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان پنج کتاب از سیده صدیقه نبوی‌زاده را رونمایی کرد.
بازسازی مدارس فرسوده کازرون نیازمند ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار است
در مراسم کلنگ زنی سه مدرسه خیرساز در کازرون مطرح شد:
عملیات ساخت سه واحد آموزشی که با مشارکت خیران شهرستان کازرون و با هزینه ۱۸۰ میلیارد ریال احداث می‌شود، در این شهر آغاز شد.
ضرورت هم‌افزایی مجموعه‌های درون و بیرون از دانشگاه برای تحقق اهداف توسعه‌ای در سطح منطقه و کشور
در پیام دکتر غریب فاضل‌نیا، به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مطرح شد:
دکتر غریب فاضل‌نیا، رییس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، با صدور پیامی ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید در نظام دانشگاهی کشور، بر ضرورت هم‌افزایی مجموعه‌های درون و بیرون از دانشگاه برای تحقق اهداف توسعه‌ای در سطح منطقه و کشور تأکید نمود.
آمادگی دانشگاه سلمان فارسی کازرون برای برگزاری نیم‌سال اول سال تحصیلی جدید به صورت مجازی
دکتر بهروز خسروپور خبر داد:
سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در قالب ارایه گزارشی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه آموزش، از آمادگی این دانشگاه برای برگزاری نیم‌سال جدید به صورت مجازی خبر داد.
در پی بازگشایی مدارس؛
مدرسه تلویزیونی ۱۵ شهریور شروع به کار می کند
روز شنبه ۱۵ شهریور کار «مدرسه تلویزیونی ایران» با حضور معلمان، دبیران و مجریان آغاز خواهد شد. در این دوره شبکه آموزش سیما به عنوان شبکه محوری روزانه حدود ۱۱ ساعت از برنامه‌های خود را به کلاس‌های درسی و آموزشی اختصاص می‌دهد.
دکتر غریب فاضل‌نیا سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون شد
با حکم وزیر علوم:
با صدور حکمی از سوی دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر غریب فاضل‌نیا از امروز، هفدهم تیرماه به عنوان سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون معرفی گردید.
لزوم تجهیز مدارس به ابزارهای هوشمند
آقای جمشیدی، خبر داد:
رئیس آموزش و پرورش کازرون بر لزوم تجهیز مدارس به ابزارهای هوشمندسازی و تجهیز مدارس به کارگاه ها و امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی بویژه در هنرستان ها را یکی از نیازهای اساسی آموزش و پرورش عنوان کرد.
رسالت معلمی تولید علم و تربیت است
دکتر ناصر جوکار، اظهار داشت:
رییس سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت: رسالت معلمی تولید علم و تربیت است و این کار هر لحظه باید امتداد داشته باشد.
برگزاری مراسم احلی من العسل و کاروان ره پویان قاسم (ع) در شهرستان کازرون
کارشناس قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش کازرون از برگزاری سوگواره سراسری احلی من العسل در قالب کاروان ره پویان حضرت قاسم (ع) همزمان با ششم ماه محرم الحرام در شهرستان کازرون، خبر داد.
کازرون می‌تواند مرکز برنامه‌های فرهنگی و هنری استان باشد
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با انجمن‌های هفتگانه کازرون:
به گزارش دریافتی کازرون نما؛ مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در سفر یک روزه خود به شهرستان کازرون با مسئولین انجمن‌های هفتگانه این شهرستان دیدار نمود.
آمادگی مدارس کازرون برای بازگشایی از 15 شهریور
جمشیدی، خبر داد:
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون گفت: با توجه به شرایط کرونایی و بر اساس شیوه‌های مختلف آموزشی، زیرساخت‌های لازم برای بازگشایی مدارس کازرون از ۱۵شهریور ماه فراهم شده است.
راه اندازی نخستین مرکز تخصصی مهارت آموزی نفت، گاز و پتروشیمی جنوب کشور در کازرون
طی دیدار و پیگیری دکتر عباسی؛
طی پیگیری دکتر عباسی نخستین مرکز تخصصی مهارت آموزی نفت، گاز و پتروشیمی جنوب کشور در کازرون برگزار شد/ دپارتمان تخصصی کشاورزی نوین در منطقه نیز برگزار شد.
دانشگاه آزاد اسلامی کازرون از هزار و 400 داوطلب آزمون سراسری میزبانی کرد
نظری، خبر داد:
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت: این واحد دانشگاهی امسال با رعایت همه شیوه‌نامه‌های بهداشتی میزبان بیش از یک هزار و ۴۰۰ داوطلب آزمون سراسری بود.
برگزاری کارگاه آموزشی اطفای حریق کوهستان
طی کارگاه آموزشی انجمن میراث پریشان؛
انجمن میراث پریشان، کارگاه آموزشی اطفاء حریقِ کوهستان برای روستاهای شرق تالاب پریشان را برگزار کرد.
پیگیری بودجه توسعه یا بهره‌برداری بیمارستان، تونل ها، زمین ورزش، فاضلاب، دانشگاه، کتابخانه، سد نرگسی،...
طی دیداری صورت پذیرفت؛
در دیدار دکتر عباسی، نماینده کازرون و کوهچنار در مجلس، با ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس، پیگیری بودجه توسعه یا بهره‌برداری بیمارستان، تونل ها، زمین ورزش، فاضلاب، دانشگاه، کتابخانه، سد نرگسی، دریاچه پریشان، بیشاپور و تنگ ابوالحیات، صورت گرفت.
معرفی کتاب کازرون نما
جدید ترین اخبار
هنر
تبلیغات