پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۱۶۰۱
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۰
به گزارش دریافتی کازرون نما، نمايشگاه عكس تنديس خيال با حضور روساي ادارات و تشكل هاي مردم نهاد، جمعي از پيشكسوتان و سرپرستان گروه هاي كوهنوردي، انجمن شعر و جمعي از هنرمندان و خبرنگاران در نگارخانه پرنيان اداره ارشادكازرون افتتاح گرديد.

به گزارش دریافتی کازرون نما، نمايشگاه عكس تنديس خيال ساعت 30/17 شنبه 30/01/1393 با حضور روساي ادارات ارشاد، ورزش و جوانان، محيط زيست، منابع طبيعي، جهاد كشاورزي، آتش نشاني، دادستان عمومي و انقلاب اسلامي، نماينده هلال احمر كازرون، موسسه 13 فروردين و تشكل هاي مردم نهاد، جمعي از پيشكسوتان و سرپرستان گروه هاي كوهنوردي، انجمن شعر و جمعي از هنرمندان و خبرنگاران در نگارخانه پرنيان اداره ارشادكازرون افتتاح گرديد.

 يدالهي رئيس هيات كوهنوردي در مراسم افتتاحيه گفت اين نمايشگاه با همكاري صميمانه اداره محيط زيست، اداره ارشاد اسلامي و حمايت  شركت توليدي مواد غذايي شارونا به مناسبت پاسداشت هفته زمين پاك و با هدف توجه بيشتر به زمين به عنوان تنها زيستگاه شناخته شده بشر، نشان دادن زواياي هنري ورزش كوهنوردي و ايجاد حساسيت در كوهنوردان و عموم مردم برگزار گرديده است.

در اين نمايشگاه تعداد 43 قطعه از عكس و شعر اسماعيل كشتكار به مدت 6 روز از تاريخ 30/01/93 تا 04/02/93  به نمايش گذاشته شده است. كشتكار اهل سپيدان، طي سال ها كوهنوردي و گردشگري در گوشه و كنار اين سرزمين از دريچه دوربين خود جلوه هايي از طبيعت را در موقعيت هاي بي بديل ثبت نموده كه از تعامل و تقابل عناصر فعال كره خاكي، تنديس هايي زيبا از واقعيت هاي زندگي بشر را در رويارويي با محيط اطراف خود، در ذهن مجسم مي سازد و با طبع زيباي شاعرانه خود به حكايت كشيده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۱/۰۷/۰۷
اذان صبح
۰۴:۳۶:۰۲
طلوع افتاب
۰۵:۵۵:۱۳
اذان ظهر
۱۱:۵۴:۱۹
غروب آفتاب
۱۷:۵۱:۴۷
اذان مغرب
۱۸:۰۷:۴۳