پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) در کازرون و 5 شهرستان شیراز، لارستان، ممسنی، فسا و مرودشت از استان فارس برگزار شد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز:
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون: با شناسایی ۵۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹، مجموع آمار مبتلایان از ابتدای اپیدمی کرونا تا ۲۲ تیر ۱۴۰۰ به ۹ هزار و ۴۷۵ نفر افزایش یافت.
با ایجاد این پلی‌کلینیک که از خواسته‌های دیرینه بیمه‌شدگان کازرونی است، هزینه درمان برای دارندگان دفترچه تأمین اجتماعی، تا نزدیک به رایگان کاهش خواهد یافت. با ایجاد این پلی‌کلینیک که از خواسته‌های دیرینه بیمه‌شدگان کازرونی است، هزینه درمان برای دارندگان دفترچه تأمین اجتماعی، تا نزدیک به رایگان کاهش خواهد یافت.
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
اخبار ويژه
۲۴۵ طرح ساخت و بهسازی مسکن نیازمندان در کازرون افتتاح شد
به گزارش کازرون نما مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس شامگاه دوشنبه در آیین تحویل یکی از واحدهای مسکونی احداث شده روستایی کمیته امداد کازرون گفت: این طرحها که شامل تعمیر، احداث و خرید واحد مسکونی است با اعتباری افزون بر ۱۱ میلیارد تومان از مشارکتی های مردمی خیرین و اعتبارات دولتی تامین شده است.
آغاز برداشت یاقوت سرخ در کازرون
به گزارش کازرون نما، زهرا پناه کارشناس باغبانی جهاد کشاورزی شهرستان کازرون با اعلام اینکه پیش‌بینی می‌شود امسال ۷۲ هزار تن انار از باغ‌های این شهرستان برداشت می‌شود، تصریح کرد: میانگین عملکرد باغات انار در کازرون ۴۰ تن در هر هکتار است.
معدوم سازی پسماند واکسیناسیون کرونا در کازرون
به گزارش کازرون نما، کارشناس سلامت محیط مرکز بهداشت شهید پیرویان کازرون گفت: بر اساس شیوه نامه‌های الزامی سلامت محیط و کار در زمینه مدیریت سریع پسماند‌های واکسیناسیون، عملیات بی خطرسازی این پسماند‌ها در سایت بی خطرسازی زباله‌های عفونی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) کازرون انجام و پسماند‌ها برای معدوم سازی، به محل ویژه دفن زباله‌های شهرستان منتقل شد.
انجام ۵ هزار ماموریت امدادی اورژانس در کازرون
به گزارش کازرون نما، بهمن جمشیدی از فعالیت چشمگیر کارشناسان اورژانس در تمامی بحران‌ها، حوادث، شرایط پیچیده و سخت فعلی مقابله با بیماری کرونا که به صورت شبانه روزی از جان و دل در حال خدمت رسانی هستند تقدیر و تشکر کرد.
کازرون لرزید
به گزارش کازرون نما، بنابر اعلام مرکز لرزه نگاری کشور؛ زمین لرزه‌ای به بزرگی ۲ و ۷ دهم ریشتر ساعت ۷ و ۱۶ دقیقه امروز کازرن را در استان فارس لرزاند.
ممنوعیت کشت با فاضلاب در کازرون
به گزارش کازرون نما، حمید رشیدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: فعالیت‌های کشاورزی با آب‌های نامتعارف و غیربهداشتی برای مصرف کننده و تولیدکننده اثرات زیانباری دارد.
۴ هزار هکتار از کشتزارهای کازرون به کاشت محصولات تابستانه اختصاص یافت
به گزارش کازرون نما؛ مریم پور حسینی مسئول امور زراعت جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت : از این میزان کشت ۲ هزارو ۴۰۰ هکتار به کاشت ذرت دانه ای و علوفه ای، ۱۴۵۰ هکتار به تولید کنجد، ۱۰۰ هکتار به محصول لوبیا...
برداشت خرمای کازرون آغاز شد
به گزارش کازرون نما؛ برداشت خرمای استعمران (سعمران) از نخلستان های روستای علوه کارون (خوزستان) آغاز شد است .
انتظارها به‌سرآمد؛ حرکت بیمارستان امام علی(ع) در ریل خدمت | بخش عظیمی از نیازهای درمانی مردم کازرون تأمین می‌شود
به گزارش کازرون نما؛ با توجه به جمعیت شهرستان کازرون در دهه ۸۰، ساخت بیمارستان از ضروریات و نیازهای درمانی این شهرستان بود تا اینکه کلنگ ساخت بیمارستان امام علی(ع) آذر ۱۳۸۸ به عنوان دومین مرکز درمانی...
اهدا ۲۴ سری جهیزیه به نوعروسان شهرستان کازرون
به گزارش کازرون نما، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون گفت:در راستای تسهیل امر ازدواج وهمکاری خیرین و نهادهای انقلابی شهرستان کازرون 24سری جهیزیه از ابندای سال جاری تا کنون به خانوادههای نیازمند...
۲۵ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان شهرستان کازرون توزیع شد
به گزارش کازرون نما؛ سرهنگ غلامرضا توکل گفت: در شرایط غربت کرونایی به اذن و فرمان مقام معظم رهبری، نهضت مواسات و همدلی و کمک مومنانه در سطح شهرستان انقلابی کازرون با فرماندهی امام جمعه شهرستان با نائب...
توزیع الکترونیکی کود شیمیایی در کازرون
به گزارش کازرون نما، حمید رشیدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون اظهار کرد: امسال جهت شفاف سازی، توزیع عادلانه و نظارت بر توزیع نهاده ها، همه مراحل درخواست کود شیمیایی تا تحویل به کشاورز به صورت الکترونیکی...
اهدای ۲ هزار بسته معیشتی به خانواده‌های نیازمند کازرون
به گزارش کازرون نما ، سرهنگ پاسدارغلامرضا توکل، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون گفت: از ابتدای امسال بیش از یک‌هزار بسیجی این شهرستان با شبکه بهداشت جهت خدمت به مردم همکاری داشته اند.
افزایش شمار کودکان کار در کازرون
به گزارش کازرون نما رئیس اداره بهزیستی کازرون گفت: طبق آمار یک سال گذشته اداره بهزیستی تعداد کودکان کار و خیابانی در کازرون ۲۰ نفر بوده و پیش بینی می‌شود به زودی شاهد بیش از ۱۰۰ کودک کار در مناطق مختلف...
ارسال کود اوره به مقصد کارگزاران شهرستان کازرون استان فارس
با توجه به نقش کودهای شیمیائی ازته در تغذیه گیاهی و افزایش عملکرد محصولات کشاورزی در تاریخ 9 شهریور ماه مقدار 35 تن کود شیمیائی اوره به شهرستان کازرون حمل گردید.
سالن واکسیناسیون ۹ دی روز پنجشنبه ۱۱ شهریور در شیفت عصر تعطیل است
به اطلاع همشهریانی که در تاریخ ۱۴ تیر و قبل از آن نوبت اول واکسن آسترازنکا و تاریخ ۱۴ مرداد و قبل از آن نوبت اول واکسن برکت را دریافت کرده اند می رساند جهت دریافت نوبت دوم واکسن به سالن واکسیناسیون ۹ دی...
تولید ۱۶۰۰ تن گندم بذری دیم در کازرون
به گزارش کازرون نما، حمید رشیدی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون با اشاره به اینکه تولید بذر گواهی شده و با خلوص ژنتیکی بالا یکی از مولفه‌های اصلی موفقیت در تولید گندم است، گفت: از این مقدار بذر ۴۰ تن...
ادغام رسمی آموزشکده سما در دانشگاه آزاد اسلامی کازرون
به گزارش کازرون نما ، جلسه‌ای با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون و کارکنان سما برگزار و ادغام آموزشکده سما با این واحد دانشگاهی رسماً انجام شد.
جدیدترین اخبار
تبلیغات