پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

نماینده مردم کازرون در مجلس:
نماینده مردم شهرستان کازرون در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری بخش خشت با اشاره به وضعیت کمبود شدید اعتبارات مالی دولت گفت: وضعیت اقتصادی کشور واقعا خراب است و با این وجود دولت حتی نمی تواند حداقل پول هایی که بابت یارانه و حقوق کارمندان خود باید بپردازد را پرداخت نماید .
باحضور فرماندار کازرون و مردم بخش جره و بالاده:
تغییری دیگر در راس هرم مدیریتی شهرستان رخ داد و این بار نیرویی دیگر از شهرستان فراشبند، مسولیت بخشداری جره و بالاده را بر عهده گرفت تا چشم های گریان و دعاهای خیر مردم جره و بالاده، بدرقه راه مردمی ترین بخشدار این بخش گردد.
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
اخبار ويژه
شورای نگهبان نشان داد که واقعا نگهبان حقیقی قانون اساسی است
خطیب جمعه بالاده:
خطیب نماز جمعه بخش جره و بالاده ضمن تقدیر و تشکر از شورای نگهبان به خاطر اعلام به موقع اسامی احراز صلاحیت شدگان انتخابات ریاست جمهوری در پایان فرصت 5 روزه قانونی، گفت: شورای محترم نگهبان با این احراز صلاحیت ها نشان داد که واقعا نگهبان حقیقی قانون اساسی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و استقلال کامل دارد.
نامزدهای ریاست جمهوری برای خدمت به مردم بیایند
خطیب جمعه قائمیه:
امام جمعه موقت بخش چنارشاهیجان گفت: نامزدهای ریاست جمهوری برای خدمت به مردم وارد صحنه انتخابات شوند.
جشن تکلیف 300 دانش آموز دختر بخش چنارشاهیجان برگزار شد
با حضور اولیاء و مربیان:
جشن تکلیف 300 دانش آموز دختر پایه سوم مدارس دوره ابتدایی شهری و روستایی بخش چنارشاهیجان با حضور اولیاء و مربیان و مسئولین آموزش و پرورش منطقه در مکان امامزاده سیدحسین(ع) با اجرای برنامه های متنوعی برگزار شد.
تجهیز کارگاه کامپیوتر هنرستان قائمیه با مشارکت مردمی
با هزینه 150 میلیون ریال صورت گرفت:
کارگاه کامپیوتر هنرستان شهید رضازاده قائمیه با هزینه 150میلیون ریال اعتبار از محل کمک های مردمی تجهیز شد.
آغاز گرده  افشانی نخلستان های بخش خشت
رئیس جهاد کشاورزی خشت خبر داد :
کار گرده افشانی بیش از یک میلیون نخیلات بخش خشت از اوایل فروردین ماه آغاز شده و تا اواسط اردیبهشت ماه نیز این عمل ادامه خواهد داشت
افتخار آفرینی جوان نخبه چنارشاهیجانی در مسابقات جهانی ربوکاپ و هوش مصنوعی
در دوازدهمین دوره مسابقات جهانی ربوکاپ و هوش مصنوعی
دوازدهمين دوره از مسابقات جهاني ربوكاپ و اختراعات ٢٠١٧ كه 368 تیم از 14 کشور برتر علمي جهان به ميزباني ايران و در نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار شد
انتخاب کسانی که با ناکارامدی امتحان را خوب پس نداده اند نادرست و خسارت آور است
امام جمعه موقت خشت :
اقتدار و عزت ما به دست خود ما حفظ خواهد شدکه امروز ضروری است با خرید کالای ایرانی هم به صنعت داخلی کمک نماییم و هم با این حمایت سعی کنیم نیازی به کشورهای غربی نداشته باشیم
کاندیداها از تبلیغات زود رس انتخاباتی که خلاف صریح قانون است به جد پرهیز کنند
امام جمعه جره و بالاده :
در برخی روستاها ، افرادی سودجو هستند که وقتی جایگاه خود را در رقابت انتخاباتی در خطر می بینند با تطمیع بعضی از کاندیداها و درخواست برای انصراف ، سعی می کنند انتخابات را در آن روستا منحل کنند .
مسئولان جهت تسریع در افتتاح بیمارستان و استقرار شبکه بهداشت تلاش بیشتری نمایند.
امام جمعه قائمیه :
بگزاریم مردم آگاهانه و به دور از تعصب به افراد شاخص و چهره های دلسوز و توانمند رای بدهند و از روی کار آمدن افراد نالایق که باعث عدم پیشرفت شهر و روستا به خاطر ناکارآمدی این افراد و همچنین منزوی شدن افراد شایسته می شود جلوگیری شود.
دیدار فرهنگیان بخش چنارشاهیجان با نماینده کازرون در مجلس
به منظور بررسی مشکلات فرهنگیان صورت گرفت:
فرهنگیان اداری آموزش و پرورش بخش چنارشاهیجان شهرستان کازرون با نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات این اداره دیدار نمود .
تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء ص بخش کوهمره نودان برگزار گردید.
طی آئینی،
در این آئین از خدمات سروان پاسدار اسلام کاظمی فرمانده سابق حوزه مقاومت خاتم الانبیاء ص تقدیر و سروان پاسدار حسن خدابخشی به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت خاتم الانبیاء ص کوهمره نودان معرفی شد.
جدید ترین اخبار
تبلیغات