پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

باحضور فرماندار کازرون و مردم بخش جره و بالاده:
تغییری دیگر در راس هرم مدیریتی شهرستان رخ داد و این بار نیرویی دیگر از شهرستان فراشبند، مسولیت بخشداری جره و بالاده را بر عهده گرفت تا چشم های گریان و دعاهای خیر مردم جره و بالاده، بدرقه راه مردمی ترین بخشدار این بخش گردد.
طی آئینی،
در این آئین از خدمات سروان پاسدار اسلام کاظمی فرمانده سابق حوزه مقاومت خاتم الانبیاء ص تقدیر و سروان پاسدار حسن خدابخشی به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت خاتم الانبیاء ص کوهمره نودان معرفی شد.
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
اخبار ويژه
انجمن توسعه فارس با مشارکت چهره هایی از دو جناح تشکیل شد
مهندس نوذری در کازرون خبر داد:
مهندس غلامحسین نوذری وزیر اسبق نفت جمهوری اسلامی ایران در دیدار نوروزی خود با مسئولین زادگاهش، بخش کوهمره نودان خبر از تشکیل انجمن توسعه فارس در راستای توسعه و پیشرفت این استان با بهره گیری از مدیران و چهره های علمی استان فارس با گرایش های مختلف سیاسی خبر داد
برای مهار آب ناشی از سیلاب تلاش می کنیم
فرماندار کازرون در بازدید از کشاورزان سیل زده:
فرماندار کازرون در حاشیه بازدید از خسارت دیدگان ناشی از بارندگی و سیل اخیر گفت: تلاش خود را می کنیم تا آب جمع آوری شده ناشی از سیلاب به هدر نرود.
همایش بررسی آسیب های اجتماعی در قائمیه برگزار شد
با حضور دکتر دالکی:
همایشی با موضوع آسیب های اجتماعی با حضور دکتر دالکی رئیس دادگستری بخش چنارشاهیجان و اولیاء دانش آموزان در محله ملای انبار مسجد علی بن ابیطالب(ع) و نیز همایش پیشگیری آسیب های اجتماعی با حضور اولیاء دانش آموزان و مسئولین اداره آموزش و پرورش این بخش، در سالن اجتماعات شهید رحمن میرزایی قائمیه برگزار شد
برای هر صندلی مسؤولان ارشد کشوری و استانی، یک کربلا به پا شده است
خطیب جمعه جره و بالاده:
خطیب جمعه بخش جره و بالاده با اشاره به تعداد کرسی های مدیریت ارشد کشور و تعداد شهدای جنگ تحمیلی گفت: برای هر صندلی که مسؤولان ارشد کشوری و استانی بر آن تکیه زده اند، یک کربلا به پا شده است، و چقدر مایه تاسف و شرمندگی است اگر بر این صندلی های مسئولیت تکیه بزنند و یادشان برود که برای همان صندلی که رویش نشسته اند، 72 نفر به خونشان غلتیده اند.
رانش زمین در چشمه سراب اردشیر + عکس و فیلم
بنا بر گزارش ارسالی، رانش زمین موجب ایجاد شکافی در حوض چشمه سراب اردشیر امامزاده سیدحسین بخش مرکزی شهرستان کازرون و تخلیه آب آن شد
خرید کالای ایرانی باعث تقویت اقتصاد مقاومتی است
امام‌ جمعه قائمیه:
امام جمعه قائمیه گفت: خرید تولیدات داخلی و کالای ایرانی به معنی تقویت اقتصاد مقاومتی است.
مشکلات فنی و حرفه ای بخش کوهمره نودان بررسی شد + عکس
باحضور دکتر کوشکی مدیرکل فنی و حرفه ای فارس
دکتر کوشکی مدیرکل اداره فنی و حرفه ای فارس با حضور در بخش کوهمره از ساختمان غیرفعال فنی و حرفه ای بخش کوهمره بازدید کردند و دستورات لازم جهت راه اندازی مجدد فنی و حرفه ای بخش کوهمره نودان را صادر کردند.
بازدید معاون سیاسی فرمانداری کازرون از پست دامپزشکی بالاده
باحضور در بخش جره و بالاده
معاون سیاسی فرمانداری شهرستان کازرون در سفر به بخش جره و بالاده از پست دامپزشکی بالاده بازدید کرد
خدمات رسانی دولت به مردم محروم روستای کنده ای بخش کوهمره نودان
بخشدار کوهمره نودان :
عملیات اجرایی پروژه جاده روستایی کنده ای شامل اجرای آسفالت و قیرپاشی به طول تقریبی 2500 متر وعرض 6 متر بوده که از محل اعتبارات پروژه ملی محور دشت ارژن – ابوالحیات به پایان رسید.
فاز اول عملیات عمرانی اجرایی در شهر نودان به مساحت 15000...
خیاط شهردار نودان :
عملیات عمرانی و اجرایی پروژه کانیوو جدول گذاری و زیرسازی به منظور آسفالت معابر شهر نودان بصورت جهادی توسط واحد فنی و مهندسی و پرسنل فعال و دلسوز شهرداری نودان در فاز اول به مساحت 15000مترمربع درحال انجام...
در انتخابات 96 به خاطر یک عکس جو گیر نشویم
امام جمعه ی موقت خشت :
دشمن شناسی و عمل به شعار اقتصاد مقاومتی لازمه ی انتخاب درست است
جدید ترین اخبار
تبلیغات