پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس:
کارگاه آموزشی ویژه منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی ویژه شوراهای اسلامی روستایی و عشایری بخش جره و بالاده با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری فارس، فرماندار شهرستان کازرون، بخشدار جره و بالاده و اعضای اصلی شوراهای اسلامی روستایی و عشایری دوره پنجم بخش جره و بالاده برگزار گردید.
با ابلاغ فرماندار شهرستان کازرون:
فرماندار شهرستان کازرون با ابلاغ فرم شماره 31، نتایج رسمی انتخابات شوراهای شهر در شهرهای قائمیه، خشت، کنارتخته، نودان و بالاده شهرستان کازرون را اعلام کرد
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
اخبار ويژه
کشف پنج تن و 200 کیلوگرم چوب و زغال قاچاق در کازرون
رئیس اداره محیط زیست کازرون گفت:‌
رئیس اداره محیط زیست کازرون اعلام کرد:‌سه دستگاه وانت حامل پنج تن و 200 کیلوگرم چوب و زغال قاچاق در کازرون توقیف شد.
کشف یک تن چوب جنگلی قاچاق در بخش کوهمره نودان
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون:
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون اعلام کرد:‌ یک قاچاقچی محصولات جنگلی در این شهرستان دستگیر شد که از وی یک تن چوب قاچاق به دست آمد.
راه مقاومت و ايستادگى، تنها راه پيروزى است
امام جمعه بخش جره و بالاده :
خطیب جمعه بخش جره و بالاده : ايستادگى وسيله پيروزى است، منتها كسانى ‏كه مقاومت مى‏ كنند، بايد از خطرات مقاومت نترسند. اگر ترسيدند، در مقاومتشان اختلال پيدا خواهد شد و پيروزى به‏ دست نخواهد آمد و اين، آفت اغلب ملت ها و جماعات است كه وسط راه دچار ترس مى‏ شوند.
واکنش امام‌جمعه قائمیه به تجمعات اخیر در خصوص شهرستان شدن این بخش
امام جمعه قائمیه:
امام جمعه قائمیه گفت: در کشور ما قانون فصل‌الخطاب است؛ یعنی حرف اول و آخر را قانون می‌زند و بحث شهرستان شدن قائمیه و کوهمره از مجاری قانونی پیگیری شده است و اگر مجاری قانونی تشخیص دادند این جا باید شهرستان شود، شهرستان می‌شود و کسی حق اعتراض و سنگ‌اندازی ندارد و ما در کنار برادران عزیزمان در شهرستان‌های همجوار زندگی می‌کنیم.
استاندار فارس به وعده های خود عمل کند
امام جمعه خشت:
حجت الاسلام عباسی مردم بخش را مردمی با آبروکه سالها به شغل کشاورزی مشغولند توصیف کرد و گفت : به دلیل نبود آب و خشک شدن نخیلات تعدادی زیادی به شهر ها مهاجرت کرده اند و در صورت عدم اقدام عاجل در ساخت سد , این جمعت دهها هزار نفری باید زاغه نشین شوند .
افتتاح طرح
به مناسبت دهه کرامت صورت گرفت:
به مناسبت دهه کرامت امور پیشگیری اداره بهزیستی شهرستان کازرون با همکاری همیار سلامت روان و حوزه مقاومت بخش چنارشاهیجان شهرستان کازرون اقدام به برگزاری و اجرای طرح "من و کودکم" در این بخش نمود.
بعضی مسئولان حاضر نیستند اشتباهات برجام را بپذیرند
امام‌جمعه موقت خشت:
قرار بود از ابتدای برجام تمامی تحریم ها برداشته شود اما می بینید که ما همه کار کردیم اما انها روز به روز بر تحریم های جدید افزوده اند.
وظیفه همه حمایت از دولت است
امام جمعه قائمیه:
امام جمعه قائمیه گفت: همه وظیفه دارند در شرایط کنونی که دشمنان اصل نظام را نشانه گرفته‌اند از دولت و مسئولان حمایت کنند.
وحدت بین سپاه و دولت اولویت امروز است/برای لحظه‌ای فرصت...
امام‌جمعه قائمیه:
به گزارش کازرون نما، حجت‌الاسلام حسین انصاری با اشاره به ششم ذیقعده و روز بزرگداشت حضرت احمدبن موسی شاهچراغ و با اشاره به سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب در سال ۸۷ به استان فارس و نام‌گذاری شیراز به...
کیسه ی دولت خالی است / تا 35 سال دیگر هیچ طرحی اجرا نخواهد شد
نماینده مردم کازرون در مجلس:
نماینده مردم شهرستان کازرون در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری بخش خشت با اشاره به وضعیت کمبود شدید اعتبارات مالی دولت گفت: وضعیت اقتصادی کشور واقعا خراب است و با این وجود دولت حتی نمی تواند حداقل پول هایی که بابت یارانه و حقوق کارمندان خود باید بپردازد را پرداخت نماید .
با کدام توجیه اقتصادی هنوز مبلغ یارانه همان 45500 تومان است؟!!!
امام جمعه بخش جره و بالاده :
امام جمعه بخش جره و بالاده : درخواست اکید از دولت و مجلس محترم برای متناسب کردن یارانه های نقدی با قیمت آب و برق و گاز و بنزین چون 77 ماه قبل با نرخ آن زمان حامل های انرژی و محاسبه ای که صورت گرفت مبلغ یارانه نقدی 45500 تومان تعیین شد که تقریبا با هزینه ها تناسب داشت اما ...
نقد و نظر
لااقل کوچنار را ” کوچنازِرون“ نامید و با خودمان هم سلفی بگیرید!!!
نظرات منتشره: ۱۵ درصف انتشار: ۳
كازرون نما ما به دوستي و هم فكري شما با آقاي فرشته واقفيم اما لطفا براي اينكه وجهتون بيش از اين نزد مخاطباتون خراب نشه نظر من رو پخش كنيد
جدید ترین اخبار
تبلیغات