پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

با ابلاغ فرماندار شهرستان کازرون:
فرماندار شهرستان کازرون با ابلاغ فرم شماره 31، نتایج رسمی انتخابات شوراهای شهر در شهرهای قائمیه، خشت، کنارتخته، نودان و بالاده شهرستان کازرون را اعلام کرد
نماینده مردم کازرون در مجلس:
نماینده مردم شهرستان کازرون در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری بخش خشت با اشاره به وضعیت کمبود شدید اعتبارات مالی دولت گفت: وضعیت اقتصادی کشور واقعا خراب است و با این وجود دولت حتی نمی تواند حداقل پول هایی که بابت یارانه و حقوق کارمندان خود باید بپردازد را پرداخت نماید .
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
اخبار ويژه
جمهورى اسلامى ايران از توانايى نظامى لازم و كافى براى دفع تهديدات مختلف عليه خود برخودار است
امام جمعه بالاده :
خطیب جمعه بالاده : حمله موشكى جمهورى اسلامى به مراكز فرمانده ى و پشتيبانى تروريست‏ هاى تكفيرى در منطقه ديرالزور نمونه ‏اى از وجود اراده، مقدورات و امكانات دفاعى مؤثر كشورمان براى امنيت كشور عزيزمان و كمك به ديگر كشورهاى اسلامى براى خلاصى از شرّ تروريست ‏هاى تكفيرى و ننگ جهان اسلام است كه در هر شرايط و موقعيتى كه لازم باشد با شجاعت تمام به‏ كار گرفته خواهد شد
حضور پرشور مردم بخش کوهمره نودان در راهپیمایی روز قدس
در آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان
مردم مؤمن و روزه‌دار بخش کوهمره نودان در گرمای شدید با فریادهای ضد صهیونیستی و ضد استکباری با آرمان‌های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.
حمایت از فلسطین و روز قدس یک وظیفه ملی است
بخشدار بالاده در جمع راهپیمایان روز قدس :
بخشدار جره و بالاده افزود : ما در روز قدس این یادگار امام را حفظ نموده و امسال هم مانند سالهای گذشته و حتی باشکوهتر راهپیمایی روز جهانی قدس را باشرکت پرشور مردم شریف بخش جره و بالاده برگزار کردیم
رژیم غاصب اسرائیل در تیررس موشک‌های سجیل و شهاب ۳/ واکنش غیرقابل محاسبه ایران مقتدر
امام جمعه قائمیه:
امام‌جمعه قائمیه گفت: فاصله ما با دومین و پرجمعیت‌ترین شهر صهیونیستی با نام «حیفا»، تنها ۱۱۰۰ کیلومتر است و این رژیم غاصب در تیررس موشک‌های سجیل و شهاب ۳ قرار دارد.
جلسه کمیته هماهنگی پشتیبانی بسیج دانش آموزی قائمیه برگزار شد
با حضور جانشین بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج کازرون:
جلسه کمیته هماهنگی پشتیبانی بسیج دانش آموزی قائمیه با حضور جانشین بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون در اداره آموزش و پرورش چنارشاهیجان برگزار گردید .
جلسه کارگروه ثبت نام مدارس در اداره آموزش و پرورش چنارشاهیجان برگزار شد.
به منظور اجرای شیوه نامه ثبت نام:
جلسه کارگروه ثبت نام دانش آموزان به منظور ساماندهی برنامه ها و اجرای شیوه نامه ثبت نام در سال تحصیلی جدید با حضور اعضاء در اداره آموزش و پرورش بخش چنارشاهیجان برگزار شد.
برگزاری اردوی جهادی مشترک دانشجویان با بسیجیان کوهمره ای در روستای محروم کنده ای
فرماندهی حوزه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء ص کوهمره نودان خبر داد:
فرمانده حوزه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء ص کوهمره نودان از برگزاری اردوی جهادی مشترک دانشجویان دانشگاه های کازرون و بسیجیان بخش کوهمره نودان در روستای محروم کنده ای خبر داد.
وظیفه ما حفظ و ادامه راه شهداست
امام جمعه خشت :
خطیب جمعه خشت با اشاره به قیام 15 خرداد و سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) افزود : شهدا برای ریاست افراد انقلاب نکردند بلکه برای به اهتزاز در آوردند پرچم لا اله الله و محمد رسول الله و همچنین دفاع از مظلومان در مقابل مستکبران و حفظ آرمان های امام خمینی (ره) قیام کردند و اکنون وظیفه ما حفظ و ادامه راه شهداست
از مسئولان عاجزانه درخواست می کنم عاجلانه فکری به حال کشاورزان این بخش محروم کنند
امام جمعه جره و بالاده :
خطیب جمعه بالاده : نسبت به کوتاه کردن دست دلالانی که چشم طمع به دسترنج یکساله کشاورزان زحمت کش دوخته اند و یک شبه چندین برابر درآمد یکساله کشاورزان را به جیب میزنند ، قاطعانه و بدون اغماض عمل کنند.
تصویب سند 2030 و اجرای مخفیانه آن خلاف اسلام و مصالح کشور است و باید فورا لغو گردد
امام جمعه کنارتخته :
خطیب جمعه کنارتخته در ادامه ضمن انتقاد به سند ۲۰۳۰ اجرا شدن مخفیانه این سند را بر خلاف سند های بالادستی نظام و مبانی جمهوری اسلامی دانستند و تدریس کتاب لک لک ها را در مهد کودک ها خلاف اسلام دانستند
معنویت و سیاست، دوشادوش یکدیگر در مکتب امام
امام جمعه قائمیه تاکید کرد
امام جمعه قائمیه گفت: در مکتب سیاسی امام خمینی، معنویت از سیاست جدا نبود.
جدید ترین اخبار
تبلیغات