پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

به‌روز شده در: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱
محسن شیبانی، بخش دار جره و بالاده، توصیه کرد:همه ادارات ،دستگاههای اجرایی و نظارتی،ارگان های خدمات رسانی عمومی و نظامی و امنیتی لازم است متحد و مطابق جدیدترین بخشنامه ها و مصوبات ابلاغ شده در راستای حفظ وضعیت مطلوب و دور کردن جامعه از شایعات مسموم و مخرب تلاش و همچون گذشته خدمات موردنیاز مراجعین را در سریعترین زمان ممکن و به بهترین شکل به مرحله اجرا درآورند.
با در خواست بخشدار جره و بالاده صورت گرفت:
به گزارش دریافتی کازرون نما، محسن شیبانی بخشدار جره و بالاده اظهار داشت:از مهمترین نکات بهداشتی ضروری در نانوایی‌ها این است که کارکنان نانوایی از ماسک و کلاه مناسب استفاده کنند، مکرر دست‌های خود را بشویند و از علائم شایع ویروس کرونا آگاه باشند و در صورت داشتن علائم بیماری هرگز در نانوایی حضور پیدا نکنند.
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
گزارش‌ها
روستای دیکانک و گاوکشک روستای دیکانک و گاوکشک
محمدمهدی اسدزاده
آب کمارج آلوده یا پاکیزه آب کمارج آلوده یا پاکیزه
فاطمه برزیگر - رؤیا امیرحکیمی
اخبار ويژه
ادامه روند ضدعفونی در روستاهای بخش جره و بالاده
محسن شیبانی، بخشدار جره و بالاده:
به گزارش کازرون نما؛ بخشدار جره و بالاده از انجام محلول پاشی و ضدعفونی روستاهای این بخش توسط دهیاران تلاشگر و با هدف پیشگیری از شیوع کروناویروس خبر داد
یک کازرونی شهردار خشت شد
به گزارش کازرون نما، مهندس رضا نوذری شهردار سابق کنارتخته رسما شهردار خشت شد. نوذری با اصالتی کازرونی، دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران، پنج سال شهردار شهر کنارتخته و سه سال معاونت شهرداری کازرون را در...
غربالگری مسافران ورودی کنارتخته با همکاری بخشداری و شهرداری،بسیج،نیروهای انتظامی و امدادی
غربالگری مسافران ورودی کنارتخته با همکاری بخشداری و شهرداری،بسیج،نیروهای انتظامی و امدادی
 ادامه روند ضدعفونی و گند زدایی در روستاهای بخش جره و بالاده توسط دهیاران
به گزارش کازرون نما، ضدعفونی روستاهای عرب فامور، میرچکک و ظهرآب آباد در روز جمعه توسط دهیاران صورت گرفت.
غربالگری مسافران و ضدعفونی کردن معابر خشت
 غربالگری مسافران و ضد عفونی کردن کوچه ها، معابر و اماکن عمومی شهر خشت با حضور بخشدار وهمکاری شهرداری، بسیج، نیروهای انتظامی و امدادی
شروع مجدد آتش سوزی جنگل در منطقه تنگ خون/ نیاز مبرم امدادگران به آب معدنی و آذوقه
بخشدار جره و بالاده خبر داد:
بخشدار جره و بالاده شهرستان کازرون از شعله ور شدن مجدد آتش در منطقه تنگ خون این بخش خبر داد و ضمن دعوت از گروه های داوطلب برای کمک در مهار آتش سوزی، مهمترین نیاز نیروهای امدادی را آب و آذوقه اعلام کرد.
برپایی کمپ کنارتخته
این کمپ در محور مواصلاتی استان فارس- بوشهر با حضور مرادی معاون سیاسی فرماندار، امام جمعه شهر کنارتخته، هاشمی بخشدار کنارتخته و کمارج، نیروی های انتظامی و امدادی جهت تب سنجی و پیشگیری از ویروس کرونا برپا شده است.
ضدعفونی و گندزدایی در روستاهای بخش جره و بالاده توسط دهیاران
 به گزارش کازرون نما، در روستاهای مهبودی سفلی، تنگ گاو، بیدزرد، قطعه نارنجی و سه تلان روند ضدعفونی در جریان است/ همچنین نانوایان هم برای پیشگیری از شیوع کرونا، بدون دخالت دست نان را به مشتری تحویل می دهند.
زلزله و آتش سوزی ناشی از صاعقه در خشت و کنارتخته
بعدازظهر شنبه و صبح یکشنبه رخ داد:
بعدازظهر شنبه اصابت صاعقه مزرعه گندم در بخش کنارتخته را به آتش کشید و صبح شنبه زلزله 4.1 ریشتری بخش خشت شهرستان کازرون را لرزاند
دیدار داریوش دهقان فرماندار ویژه شهرستان کازرون با زاهدی مدیر کل راه و شهرسازی فارس
فرماندار ویژه کازرون که به اتفاق شورای شهر خشت و معتمدین خشت به دیدار مدیر کل راه و شهر سازی فارس رفته بودند در مورد آخرین وضعیت راه های خشت وحدتيه، بناف دهلی، بوركي سفلي، پوسکان، تنگ چوگان پیرسبز،تسریع در تكميل مطالعات تونل ديكانك،تسريع در مطالعات پل روگذر جلو دانشكاه و ميدان تره بار گفتگو کردند.
مشکل آنتن دهی تلفن همراه در بخش خشت برطرف خواهد شد
رئیس مخابرات بخش خشت:
 ذبیح اله سلیمانی رئیس مخابرات بخش خشت مشکلات آنتن دهی تلفن همراه تا پایان سال ۹۸ و اوایل سال ۹۹ در این بخش بر طرف خواهد شد.
نقد و نظر
لااقل کوچنار را ” کوچنازِرون“ نامید و با خودمان هم سلفی بگیرید!!!
نظرات منتشره: ۱۸ درصف انتشار: ۱
خیلی متن بی ارزشی بود من سایت کازرون نما را همیشه بازدید می کنم و انتظار دارم مطلب در شان مردم عزیز کازرون درج کند
جدید ترین اخبار
تبلیغات