پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

تشكر از مديريت محترم آموزش و پرورش كازرون
تشكر از مديريت محترم آموزش و پرورش كازرون
جناب محسن توحيديان مديريت محترم آموزش و پرورش كازرون از تاريخ 12 تا 24 ارديبهشت ماه ميهمان كازرون نما و همشهريان عزيز بوده و به پرسش‌هاي كاربران اين سايت در يازده نوبت با حوصله و متانت پاسخ دادند.
مدير آموزش و پرورش كازرون پاسخ‌گوي پرسش‌هاي كاربران كازرون نما
مدير آموزش و پرورش كازرون پاسخ‌گوي پرسش‌هاي كاربران كازرون نما
به مناسبت هفته‌ي معلم از امروز 11 ارديبهشت تا 22 اردیبهشت ماه آقاي محسن توحيديان (مدیر آموزش و پرورش شهرستان كازرون)، ميهمان كازرون نما خواهند بود. همشهريان عزيز و به خصوص فرهنگيان و دانش‌آموزان محترم مي‌توانند سئوالات خود را در صفحه‌ي مخصوص ايشان مطرح كرده و منتظر دريافت پاسخ خود باشند.
تشکر از آقای شيخ الحكمايي مدير نشر كازرونيه
تشکر از آقای شيخ الحكمايي مدير نشر كازرونيه
جناب آقاي عمادالدين شيخ‌الحكمايي مدير محترم نشر كازرونيه از 29 فروردين ماه تا 10 ارديبهشت ماه ميهمان كازرون نما و همشهريان عزيز بوده و به پرسش‌هاي كاربران اين سايت در پنج نوبت پاسخ دادند. در اين مدت مجموعاً 17 پرسش از طرف كاربران سايت و شهروندان كازروني مطرح شد كه به آنها پاسخ داده شد.
مدیر انتشارات کازرونیه پاسخگوی پرسش های شماست
مدیر انتشارات کازرونیه پاسخگوی پرسش های شماست
در اجرای مرحله جدید بخش ميهمان كازرون نما، از امروز 29 فروردین ماه تا دهم اردیبهشت ماه آقاي عمادالدین شیخ الحکمایی (مدیر نشر کازرونیه)، ميهمان كازرون نما خواهند بود.
پرسش‌هاي كاربران كازرون نما از مدير نشر كازرونيه
+ ويرايش پنجم
پرسش‌هاي كاربران كازرون نما از مدير نشر كازرونيه
ثبت و ضبط دقيق نام و مشخصات و سن فردي که آن کلمه يا سخن و رفتار از او شنيده يا ديده شده موضوع مهمي است که متاسفانه در اين کتاب کمتر ذکر شده است.
تشکر از آقای رضازاده ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران کازرون
جناب آقاي احمد رضازاده رياست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون از نوزدهم اسفند تا اول فروردین ماه 1388 ميهمان كازرون نما و همشهريان عزيز بوده و به پرسش‌هاي كاربران اين سايت در پنج نوبت پاسخ دادند.
سئوالات شما از رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران كازرون چيست؟
بدين وسيله به اطلاع مي‌رساند كه از روز دوشنبه 19 اسفند ماه تا اول فروردين ماه (به مدت ده روز) آقاي احمد رضازاده (رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران كازرون)، ميهمان كازرون نما خواهند بود. همشهريان عزيز مي‌توانند سئوالات خود را در صفحه‌ي مخصوص ايشان مطرح كرده و منتظر دريافت پاسخ خود باشند
تشكر از رياست محيط زيست كازرون
جناب آقاي مجيد خانبازي رياست محترم اداره‌ي محيط زيست كازرون از دهم تا 22 بهمن ماه 1378 ميهمان كازرون نما و همشهريان عزيز بوده و به پرسش‌هاي كاربران اين سايت در شش نوبت پاسخ دادند. در اين مدت مجموعاً 18 پرسش از طرف كاربران سايت و شهروندان كازروني مطرح شد كه به همه‌ي آنها پاسخ داده شد.
تشكر از رييس اداره ميراث فرهنگي و گردشگري
آقاي همت محمدي رياست محترم اداره ميراث فرهنگي و گردشگري شهرستان كازرون از تاريخ 23 آذر ماه 1378 تا چهارم دي ماه ميهمان كازرون نما و همشهريان عزيز بوده و به پرسش‌هاي كاربران اين سايت با حوصله پاسخ دادند. در اين مدت مجموعاً 34 پرسش از بين 22 كامنت شهروندان كازروني استخراج شد كه آقاي محمدي به همه‌ي آنها با صبر و حوصله پاسخ دادند.
سئوالات خود را از رييس اداره ميراث فرهنگي و گردشگري مطرح كنيد
جناب آقاي همت محمدي رياست محترم اداره ميراث فرهنگي و گردشگري كازرون چهارمين ميهمان كازرون نما است. شما از امروز تا چهارم دي ماه (ده روز) مي‌توانيد پرسش‌هاي خود را از ايشان در قسمت ميهمان كازرون نما مطرح كرده و پاسخ آنها را دريافت كنيد.
پايان پرسش و پاسخ سومين ميهمان كازرون نما
جناب آقاي هوشنگ مرحمتي رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي كازرون سومين ميهمان كازرون نما بودند كه به اكثر پرسش‌هاي كاربران محترم سايت پاسخ گفتند. با توجه به تأخيري كه در ارسال پاسخ پرسش‌ها از سوي ايشان صورت گرفت مدت حضور ايشان در اين بخش افزايش يافت كه در نهايت برخلاف قرار قبلي و روال عمل شده توسط ميهمانان سابق كازرون نما، نيازي به پاسخگويي به بعضي از پرسش‌ها نديدند!
صفحه  از ۲