پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

به‌روز شده در: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
اعضای کابینه دولت دوازدهم به مجلس معرفی شدند/ وزیر علوم معرفی نشد
طی نامه روحانی به رئیس مجلس؛
اعضای کابینه دولت دوازدهم به مجلس معرفی شدند/ وزیر علوم معرفی نشد
دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم را طی نامه ای به دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.
تحقق رشد ۸ درصدی بعد از ۱۱ سال از اجرای سند چشم انداز
رییس جمهور در پیام نوروزی:
تحقق رشد ۸ درصدی بعد از ۱۱ سال از اجرای سند چشم انداز
به رشد قابل ملاحظه صنعتی و تولید دو برابری برخی محصولات دست یافتیم/ ۲۴ هزار واحد صنعتی نیمه تمام و غیر فعال، فعال شدند/ فضای مجازی باید برای مردم فضای امن باشد، اما نباید فضای امنیتی باشد/ تحقق رشد ۸ درصدی بعد از ۱۱ سال از اجرای سند چشم انداز/ مشارکت حداکثری و رقابت اخلاقی، سالم و قانونی، باید مد نظر همه در انتخابات مهم پیش رو باشد
نام محمدصادقی در میان کاندیداهای
اسامی 21 نامزد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی:
نام محمدصادقی در میان کاندیداهای "جمنا" در انتخابات ریاست جمهوری
اسامی 21 کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به منظور انتخاب 10 کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی "جمنا" اعلام شد و نام شاهین محمدصادقی نماینده سابق کازرون در مجلس شورای اسلامی در میان آن ها به چشم می خورد.
هميشه همه، يك بار هم خودمان!
به بهانه 16 آذر:
هميشه همه، يك بار هم خودمان!
ما قشري هستيم كه از ما توقع نشاط و نيرو مي رود و اي كاش مي شد (ولي انگار نمي شود!) اين نشاط و انرژي به جاي تبديل شدن به ابزار و سلاح گروه هاي "قدرت طلب" سياسي، به مطالبه گري هاي به حقي كه باعث ايجاد بيداري و قدرت تحليل، اول در خودمان، و سپس در جامعه تبديل مي شد.
16 آذر روز دانشجو  و نقض غرض
16 آذر روز دانشجو و نقض غرض
"پرسش گری " و "مطالبه گری" و "پاسخگو" کردن دولت ها و انتقاد و مسوول بودن در مقام مسوولیت، همه از اندیشه های دانشجویی و دانشگاه است. اما آنچه مرا واداشت تا چند کلمه ای بنویسم، این است که بعد از چند دهه که از پیروزی انقلاب می گذرد، سرنوشت سخنرانی ها و جلسات مناظره و مجالس گفتگو و... در دانشگاه به چه سرنوشتی رسیده است؟
آیت الله هاشمی: جمله ی منقول از من در توییتر، خودسرانه تقطیع شده و در اصل متعلق به 7 سال پیش است/ صنایع موشکی در دوران من شروع و تقویت شد / به خاطر این صنعت، فرزندم را به ایران فراخواندم / بهتر از آیت‌الله خامنه‌ای نداشته و نداریم
نقل این جمله برای من هم تازگی داشت و گفتم که اصل آن جمله را بیاورند که آوردند و دیدم که مربوط به تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۸۷ یعنی هفت سال قبل و در مصاحبه‌ی مفصل با یک گروه فیلمساز هلندی با موضوع «تاریخچه کاربرد سلاح‌های شیمیایی علیه ایران»، است.
مجمع نمایندگان طلاب باید از لحاظ قانونی و جایگاهی و نیز از لحاظ درونی و محتوایی تداوم یابد و تقویت شود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
مجمع نمایندگان طلاب باید از لحاظ قانونی و جایگاهی و نیز از لحاظ درونی و محتوایی تداوم یابد و تقویت شود
با این نگاه و با برنامه‌ریزی لازم و در پرتو فضل الهی صدها مدرس موفق و انقلابی تربیت می‌شوند و با تکیه بر رابطه‌ی قلبی و معنوی طلاب و مدرسین، در حوزه‌های علمیه، تفکر و روحیه‌ی انقلابی هرچه بیشتر ترویج خواهد شد.
صفحه  از ۹