پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

واکنش خانواده شهید محمد مسرور به خبر انتشار کتاب زندگی نامه شهید
جوابیه:
واکنش خانواده شهید محمد مسرور به خبر انتشار کتاب زندگی نامه شهید
به دنبال درج خبر انتشار کتاب "قصه دل‌کندن" به قلم مهدی دریاب پیرامون زندگی‌نامه محمد مسرور طلبه شهید مدافع حرم در سایت و کانال کازرون نما، خانواده این شهید با انتشار پیامی در کانال "شهید مسرور" در پیام رسان ایتا و ارسال آن برای کازرون نما، نسبت به این خبر واکنش اعتراضی نشان دادند.
به قلم نویسنده کازرونی:
"قصه دل‌کندن"؛ داستان زندگی طلبه شهید مدافع حرم منتشر شد
داستان زندگی طلبه مدافع حرم شهید محمد مسرور با عنوان "قصه دل‌کندن" به قلم مهدی دُریاب نویسنده کازرونی نگارش و توسط انتشارات زاد اندیشه منتشر شد
نشست نقد و بررسی کتاب
با حضور چهره های دانشگاهی و انجمن های فرهنگی ادبی ایران:
نشست نقد و بررسی کتاب "حبیب" اثر محمد عارف، هنرمند کازرونی در سرای اهل قلم ایران، برگزار شد
نشست نقد و بررسي كتاب "حبيب؛ انسان‌شناسي دفاع مقدس" تازه ترین اثر به قلم دکتر محمد عارف، عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه هنر تهران مرکزی‌ و چهره فرهیخته کازرونی دوشنبه 7 آبان‌ماه با حضور دکتر نصرالله قادري؛ عضو کانون منتقدین تئاتر ایران و سردبير ماهنامه تخصصي نمايش و دکتر سيد مصطفي مختاباد؛ استاد برجسته دانشگاه تربيت مدرس در خانه کتاب ایران برگزار شد.
از کتاب زندگینامه شهید بازیار در کازرون رونمایی شد
با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس:
از کتاب زندگینامه شهید بازیار در کازرون رونمایی شد
از کتاب زندگینامه و خاطرات طلبه شهید "علی بازیار" از شهدای دفاع مقدس، شنبه با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس، مدیر کل حوزه هنری فارس، امام جمعه و رئیس بنیاد شهید و جمعی از مسئولین شهرستان کازرون و خانواده های شهدا در تالار استاد نصرالله مردانی کازرون رونمایی شد.
برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در شهرستان کازرون
علی مرحمتی خبر داد:
برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در شهرستان کازرون
علی مرحمتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول ماه شادی و سرور اهل بیت و هم چنین فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در کازرون خبر داد.
100 برنامه فرهنگی ترویج کتابخوانی در شهرستان کازرون برگزار می شود
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی:
100 برنامه فرهنگی ترویج کتابخوانی در شهرستان کازرون برگزار می شود
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی از برگزاری بیش از 100برنامه فرهنگی ترویج کتابخوانی در سطح شهرستان خبر داد.
برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در کازرون
زنگنه خبر داد:
برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در کازرون
خانم زنگنه مسئول اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون گفت: نمایشگاه کتاب از تاریخ دوم لغایت بیستم اردیبهشت ماه 1397پذیرای بازدید عموم همشهریان کازرونی خواهد بود
رونمایی از سه کتاب عاشورایی در کازرون
همزمان با آغاز ماه محرم:
رونمایی از سه کتاب عاشورایی در کازرون
همزمان با آغاز ماه محرم و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، سه کتاب عاشورایی در کازرون رونمایی شد.
توسط نشر جمهوری:
"سرنوشت" شامل مجموعه اشعار عاشورایی شاعر کازرونی منتشر شد
کتاب شعر "سرنوشت" شامل مجموعه اشعار عاشورایی شاعر کازرونی منتشر شد
مجموعه شعر
معرفی کتاب:
مجموعه شعر "یاش" اثر شاعر کازرونی عرضه شد
کتاب "یاش" شامل مجموعه شعر شاعر جوان کازرونی که امسال در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شده بود در تهران، شیراز، کازرون و قائمیه توزیع و آماده عرضه به علاقمندان است.
“بوی خوش عطر” رونمایی شد
طی آیینی در تالار اندیشه حوزه هنری فارس:
“بوی خوش عطر” رونمایی شد
به گزارش کازرون نما، مراسم رونمایی از كتاب «بوی خوش عطر» که به روزنوشت های فرمانده شهید نصرالله ایمانی، برادر بزرگوار آیت‌الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز روز گذشته، در تالار اندیشه حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس برگزار شد.
بوی خوش عطر، شرح هفت سفر عشق شهید ایمانی است.
آیت الله ایمانی در آیین رونمایی از کتاب بوی خوش عطر:
بوی خوش عطر، شرح هفت سفر عشق شهید ایمانی است.
به گزارش کازرون نما؛ آیت الله ایمانی در این آیین ضمن اشاره به کتاب بوی خوش عطر گفت: امروز بیش از ۱۱۰۰ شهید در شهرستان کازرون داریم که این تعداد اثر قلمی از آنها منتشر نشده و از اول تا آخر قلم زنی کنند ولی این شهید ۷ سفر عشق را برای خودش طراحی کرده است تا این که در آخرین سفر و در عملیات بیت المقدس به شهادت رسید.
بوی خوش عطر، سندی مهم بر اثبات مجاهدت پیش گامانه رزمندگان کازرون است
حجت الاسلام مهدی صنعتی در آیین رونمایی از کتاب بوی خوش عطر:
بوی خوش عطر، سندی مهم بر اثبات مجاهدت پیش گامانه رزمندگان کازرون است
به گزارش کازرون نما در آیین حجت الاسلام مهدی صنعتی اظهار داشت: نکته‌ي مهم و اساسي اين يادداشت‌ها‌، اهميت فراوان آن براي فرهنگ پايداري شهرستان کازرون است؛ روزنوشت‌هاي نصرالله به دليل حضور جدّي و مستمر وي از آغازين روزهاي دفاع مقدس سندي مهم بر اثبات مجاهدت پيش‌گامانه‌ي رزمندگان کازروني و چراغ راهي براي پژوهش‌گران عرصه‌ي فرهنگ پايداري اين شهرستان است.
خاطرات شهیدایمانی جلوه‌ای ازنسخه عشق است
حجت الاسلام رضا صنعتی در آیین رونمایی از کتاب بوی خوش عطر خبر داد:
خاطرات شهیدایمانی جلوه‌ای ازنسخه عشق است
به گزارش کازرون نما؛ در این آیین، حجت‌الاسلام رضا صنعتی ناشر این کتاب با بیان اینکه در انتشارات سلمان فارسی به دنبال ثبت بخشی از تاریخ منطقه ای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هستیم، بیان کرد: از سالها پیش به این نتیجه رسیدیم که کار فرهنگی زمانی موثر است که مردمی و تمیز باشد لذا از یک دهه پیش مراحل ثبت تاریخ انقلاب اسلامی در کازرون را آغاز کردیم.
صفحه  از ۱۷