پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کتاب
توسط انتشارات سلمان فارسی:
کتاب "بوی خوش عطر" به تصحیح پژوهشگر کازرونی رونمایی می شود
کتاب "بوی خوش عطر" دومین کتاب از طرح تدوین نقش رزمندگان کازرون در دفاع مقدس و برگرفته از یادداشت‌های روزانه شهید نصرالله ایمانی است که به اهتمام حجت‌الاسلام مهدی صنعتی تصحیح و تحقیق شده، و ازسوی انتشارات سلمان فارسی رونمایی می‌شود.
از سه کتاب تالیف فرهنگیان کازرون رونمایی شد
با حضور مسئولین و فرهنگیان:
از سه کتاب تالیف فرهنگیان کازرون رونمایی شد
با حضور مسئولین، فرهنگیان و اقشار مختلف مردم شهرستان و با همت پژوهش سرای دانش آموزی رازی از سه کتاب "ملک سلیمان" به قلم سیدمحمدجعفر شاه امیری، "مدیریت در تاریخ" نوشته محسن توحیدیان و "ویس و رامین" تألیف دکتر کاظم دهقانیان فرد رونمایی شد.
اطلس گردشگری بوشهر تالیف پژوهشگر کازرونی رونمایی شد
در هفته گرامیداشت مقام معلم:
اطلس گردشگری بوشهر تالیف پژوهشگر کازرونی رونمایی شد
در هفته بزرگداشت مقام معلم، چهارشنبه 13 اردیبهشت، با حضور استاندار و هیات همراه، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر و معاونان، استادان و دانشجویان، از اطلس گردشگری استان بوشهر رونمایی شد.
کتاب خاطرات و دست نوشته های شهید مسرور منتشر می شود
به همت برادر و خانواده شهید مدافع حرم:
کتاب خاطرات و دست نوشته های شهید مسرور منتشر می شود
به همت برادر و خانواده شهید مدافع حرم محمد مسرور، خاطرات دوستان و هم رزمان و اطرافیان این شهید بزرگوار در مورد ایشان گردآوری و توسط انتشارات شهید هادی منتشر می شود.
کتاب
توسط نشر زرینه:
کتاب "روزشمار انقلاب اسلامی در کازرون" منتشر شد
تازه ترین اثر پزوهشی موسی مطهری زاده با نام روزشمار انقلاب اسلامی در کازرون با نگاهی بر اوضاع سیاسی، اجتماعی کازرون در آستانه انقلاب اسلامی سال 57 توسط مرکز نشر زرینه منتشر شد
سی و چهارمین کتاب تالیفی چهره علمی کازرونی منتشر شد
توسط انتشارات دانشگاه تهران:
سی و چهارمین کتاب تالیفی چهره علمی کازرونی منتشر شد
کتاب "مدیریت توسعه ی منطقه ای با تأکید بر ایران"، سی و چهارمین اثر تالیفی دکتر کرامت اله زیاری، چهره علمی شهرستان کازرون و عضو هیئت علمی و استاد تمام دانشگاه تهران، و دکتر علیرضا محمدی عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی توسط انتشارات این دانشگاه منتشر شد.
برگزیدگان مسابقه کتابخوانی
حجت الاسلام صنعتی خبر داد:
برگزیدگان مسابقه کتابخوانی "پسرک فلافل فروش" معرفی شدند
با ابتکار واحد خواهران هیات فاطمیون و در حاشیه­ ی محفل معنوی یا مهدی(عج) کازرون به مناسبت هفته­ ی بسیج مسابقه کتاب­خوانی از کتاب "پسرک فلافل فروش" که به بررسی سیره­ ی شهید محمدهادی ذوالفقاری می­ پردازد با محوریت دختران دانش آموزان مدارس صادق­ زاده، هاشمی و الزهرا و دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی، پیام نور و علمی-کاربردی برگزار گردید.
نشست عصری با کتاب ویژه کتاب
با حضور ناشر، نویسنده و سردبیر فصلنامه شعر:
نشست عصری با کتاب ویژه کتاب "هشتمین سپیده" برگزار شد/ مهدی تقی‌نژاد: اشعار رضوی حدود ۲هزار صفحه می‌شد
نشست عصری با کتاب ویژه کتاب «هشتمین سپیده» اثر مهدی تقی‌نژاد شاعر و نویسنده کازرونی، عصر روز سه شنبه 9 آذرماه با حضور سردبیر فصلنامه شعر، ناشر و نویسنده کتاب در خبرگزاری فارس برگزار شد.
کتاب
مسئول فرهنگی کتابخانه شهید مدنی خبر داد:
کتاب "تاریخ مدیریت" در کازرون رونمایی شد
مسئول فرهنگی کتابخانه آیت الله مدنی از رونمایی از کتاب "تاریخ مدیریت" تالیف نویسنده کازرونی به مناسبت ایام گرامیداشت «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» در سالن اجتماعات این کتابخانه خبر داد
با ترویج فرهنگ مطالعه، بسیاری از آسیب های اجتماعی جامعه قابل حل است
فرماندار کازرون در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی:
با ترویج فرهنگ مطالعه، بسیاری از آسیب های اجتماعی جامعه قابل حل است
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون با حضور فرماندار، رییس اداره مشارکت های استان فارس، شهردار کازرون، رییس شورای این شهر، رییس کتابخانه های عمومی و اعضای کتابخانه ها در محل فرمانداری شهرستان کازرون برگزار گردید.
ایده‌ام را از «ابوشریف» گرفتم!/ چهل صفحه را دور ریختم
مصاحبه با نویسنده کازرونی رمان تکفیری:
ایده‌ام را از «ابوشریف» گرفتم!/ چهل صفحه را دور ریختم
نویسنده رمان «تکفیری» گفت: یکی از اولین فرماندهان سپاه فردی به نام ابوشریف بود، البته این اسم مستعار است اما به همین نام مشهور بود، من ایده‌ام را از «ابوشریف» گرفتم!
اثر نویسنده کازرونی به چاپ دوم رسید
معرفی کتاب:
اثر نویسنده کازرونی به چاپ دوم رسید
کتاب "خدا، تلاش، خوشبختی" اثر سیدحسن فاطمی نویسنده کازرونی به دلیل استقبال خوب مخاطبان، طی یک سال به چاپ دوم رسید
سی و یکمین کتاب استاد برجسته کازرونی منتشر شد
با موضوع ادغام طبیعت در طراحی شهری:
سی و یکمین کتاب استاد برجسته کازرونی منتشر شد
سی و یکمین اثر دکتر کرامت اله زیاری استاد برجسته دانشگاه تهران با عنوان "بیوفیلیک" در شهر که به موضوع ادغام طبیعت در طراحی و برنامه ریزی شهری می پردازد منتشر شد
رمان «تکفیری» منتشر شد
رمان «تکفیری» منتشر شد
به گزارش کازرون نما, رمان تکفیری اثر مهدی دریاب (از همشهریان کازرونی) توسط انتشارات کتابستان منتشر شد. اوایل پیروزی انقلاب، تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران به افغانستان رفتند . هدف آنها کمک به مجاهدین افغانی در جنگ با ارتش شوروی بود.این کتاب داستان زندگی یکی از آن مجاهدین است.
فراخوان تولید کتاب صوتی برای کودکان،نوجوانان،نابینایان
صدای تو داستان را تصویر می‌کند
فراخوان تولید کتاب صوتی برای کودکان،نوجوانان،نابینایان
هم اکنون در کشورهای پیشرفته بخش مهمی از فعالیت های مربوط به کتاب را کتاب های صوتی تشکیل می دهند و استفاده از کتاب های صوتی هنگام استراحت، سفر با اتومبیل، اتوبوس، مترو، هنگام انتظار و… به امری بسیار متداول تبدیل شده.
صفحه  از ۱۵
داغ‌ ترین‌ها