پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

ائمه جماعات در هر مسجد، نه تنها مسجد خود، که باید همه محله را در نظر بگیرند و با کسانی که رفت و آمدی به مسجد ندارند هم باید پیوند داشته باشند.
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
اخبار ويژه
نشست هم‌اندیشی رویدادهای فرهنگی ایام فاطمیه و هفته بصیرت در کازرون
در این جلسه، ریاست کانون مداحان شهرستان کازرون با بیان برنامه های پیش رو برای ایام سوگواری حضرت زهرا (س) و سردار دلها از شورای اداری و سایر مسئولین مطالبه ی هم اندیشی نمود.
در ایام فاطمیه؛ اجرای نمایش یاس کبود در کازرون
این نمایش از سوی گروه نمایشی میلاد و با همکاری انجمن هنرهای نمایشی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مؤسسه هنری طنین و گروه مردمی سفیران زینب (س)، فرازهایی از زندگی و شهادت حضرت زهرا (س) را به نمایش می‌گذارد.
پیامبر اکرم(ص) الگوی آدمیان برای همه ادوار است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کازرون:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کازرون، تاکید کرد که پیامبر مکرم اسلام (ص) الگوی برتر آدمیان برای همه ادوار است.
برگزاری مسابقه «حماسه حسینی» به مناسبت اربعین حسینی به همت کانون «منتظران ظهور» کازرون
به گزارش کازرون نما؛ «محمدجعفر شفیعی» اظهار داشت: به مناسبت اربعین حسینی و نظر به اهمیت کتاب و کتابخوانی در رشد و اعتلای فکری و فرهنگی جامعه، مسابقه کتابخوانی «حماسه حسینی» در راستای اشاعه گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تبیین دقیق و عالمانه واقعه عاشورا،
«تعلیقه آقا سیدعلی کازرونی بر الاسفار الاربعه صدر المتألهین»...
کتاب «تعلیقه آقا سید علی کازرونی بر الاسفار الاربعه صدر المتألهین» به کوشش منوچهر صدوقی سها و با تقریظ آیت‌الله سید رضی شیرازی از سوی انتشارات مولی منتشر شد.
بررسی جشن‌های دهه امامت و ولایت در شورای فرهنگ عمومی کازرون
ائمه جماعات در هر مسجد، نه تنها مسجد خود، که باید همه محله را در نظر بگیرند و با کسانی که رفت و آمدی به مسجد ندارند هم باید پیوند داشته باشند.
کازرون، یکی از میزبانان مسابقات قرآنی استان فارس
ریاست اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه فارس اظهار داشت :
مسابقات منطقه جنوب استان به مركزیت گراش و در مجمع‌الفاطمیون، شیراز در بقعه شاه داعی‌الی‌الله، شرق استان امامزاده شاهزاده قاسم فسا(ع)، غرب استان نیز در امامزاده سیدحسین(ع) كازرون برگزار می شود/ ۷۳۰ نفر از استان در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف امسال مشارکت و ثبت نام کردند.
شیوه نامه برگزاری مراسم شبهای قدر در مساجد اعلام شد
مدت زمان برگزاری مراسم حداکثر ۲ساعت/ اولویت برگزاری مراسم در فضای باز مساجد با رعایت فاصله حداقل یک متر می باشد
ماه رویت نشد / شنبه اول ماه مبارک رمضان خواهد بود
کارشناسان ستاد استهلال در قم رصد هلال ماه مبارک رمضان را عصر پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ انجام دادند/ در این رصد هلال آغاز ماه مبارک رمضان دیده نشد، از این رو قطعاً شنبه ۶ اردیبهشت اول ماه مبارک رمضان خواهد بود.
اعمال شب لیلة الرغائب
لیلة الرغائب:
اعمال خاص شب لیلة الرغائب مثل نماز شب لیلة الرغائب و... را در متن زیر بخوانید
اسطوره همیشه علمدار
شعر به مناسبت تاسوعای حسینی:
نام تو در تمامی تاریخ روزگار // اسطوره همیشه علمدار مانده است
نابغه قرآنی کازرون، آرزوی دیدار با مقام معظم رهبری را...
حافظ كل قرآن روشندل و معلول جسمی حركتی كه با این وضعیت جسمی موفق شده است، كل قرآن را به‌صورت شنیداری حفظ كند، این روزها آرزوی دیدار با مقام معظم رهبری را دارد.
اوقات شرعی به افق: کازرون
اذان صبح
۰۵:۳۳:۳۲
طلوع افتاب
۰۶:۵۵:۵۰
اذان ظهر
۱۲:۱۶:۳۵
غروب آفتاب
۱۷:۳۶:۲۶
اذان مغرب
۱۷:۵۳:۲۴
اخبار مذهبي
تبلیغات