پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۱۲۸۱
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۶
در پی تعامل آموزش و پرورش با کانون پرورش فکری صورت گرفت
به گزارش دریافتی کازرون، مراسم بازگشایی واحد کتابخانه پستی کانون پرورش فکری مرکز کازرون با حضورمرتضی دیانتی نسب، مدیر آموزش و پرورش کازرون، خانم غلامی معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استانو مدیران روستاهای مدارس کازرون برگزار گردید.

به گزارش دریافتی کازرون، مراسم بازگشایی واحد کتابخانه پستی کانون پرورش فکری مرکز کازرون با حضورمرتضی دیانتی نسب، مدیر آموزش و پرورش کازرون، خانم غلامی معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استانو مدیران روستاهای مدارس کازرون برگزار گردید.

غلامی پس از معرفی فعالیت های کانون و صحبت در مورد ارزش کتاب و کتاب خوانی گفت: با توجه به هماهنگی انجام شده بین مدیرکل کانون پرورش فکری استان  و ریاست آموزش و پرورش کازرون با تعامل بیشترواحد کتابخانه پستی کازرونمجدداً راه¬اندازی می شود.

وی در ادامه به نحوه کار واحدهای پستی اشاره کرد و گفت: مدیران مدارس باید پاکت های حاوی کتاب را  از کانون تحویل گرفته وبه دانش آموزان امانت دهند و همچنینتلاش کنند تا دانش آموزان بیشتری جذب این واحد کرده تا فرهنگ مطالعه کتاب را ترویج دهند.

سپس مدیر آموزش و پرورش کازرون هدف از راه اندازی این واحد را آسان سازی مسیر دسترسی دانش آموزان مناطق کم تر برخوردار به کتاب های مفید غیردرسی عنوان کرد و بر لزوم تعامل تمام دستگاه های دولتی و غیر دولتی در مسیر اهداف تحقق سند تحول بنیادین تأکید کرد.

دیانتی نسب در خصوص تنوع محیط های یادگیری که دارای فضایی شاد و خلاق باشند گفت کانون یکی از آن محیط هاست و باید ارتباط بچه ها با کانون بیشتر شود و این امکان دربازدیدها فراهم می گردد.

در حاشیه افتتاح واحد کتابخانه پستی نمایش عروسکی خوش آمدگویی،معرفی فعالیت های واحدپستی توسط اعضا مرکز و بازدید از نمایشگاه صورت گرفت.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۱/۰۷/۰۷
اذان صبح
۰۴:۳۶:۰۲
طلوع افتاب
۰۵:۵۵:۱۳
اذان ظهر
۱۱:۵۴:۱۹
غروب آفتاب
۱۷:۵۱:۴۷
اذان مغرب
۱۸:۰۷:۴۳