پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۰۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۸
به گزارش دریافتی کازرون نما، دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد کازرون اقدام به برگزاری مسابقه و نمایشگاه عکس با موضوع آزاد در سه بخش کارکنان ، دانشجویان و دانش آموزان نمود .

به گزارش دریافتی کازرون نما، دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد کازرون اقدام به برگزاری مسابقه و نمایشگاه عکس با موضوع آزاد در سه بخش کارکنان ، دانشجویان و دانش آموزان نمود .

مراسم افتتاح شانزدهم تیرماه با حضور کارکنان دانشکده ، داوران مسابقه و همچنین دانشجویان و دانش آموزان و جمعی از اولیا آنها برگزار گردید .در قسمت مسابقه و در بخش کارکنان هادی آرمان فر و امیرحسین بحرانی ، دربخش دانشجویی پیمان خوبکار و مهناز خلیلی و دربخش دانش آموزی نیز شادی اولیا بعنوان نفرات برتر انتخاب و با اهدا لوح و هدیه از آنها تقدیر بعمل آمد.

در ادامه حاضرین از نمایشگاه بازدید نمودند و در انتها نیز داوران ضمن ارائه نکات آموزشی در خصوص عکاسی به بررسی و علل انتخاب عکس های برتر پرداختند .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۱/۰۷/۰۷
اذان صبح
۰۴:۳۶:۰۲
طلوع افتاب
۰۵:۵۵:۱۳
اذان ظهر
۱۱:۵۴:۱۹
غروب آفتاب
۱۷:۵۱:۴۷
اذان مغرب
۱۸:۰۷:۴۳