پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

به‌روز شده در: ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۳
به مناسبت دومین سال درگذشت اکبر هاشمی رفسنجانی:
به مناسبت دومین سالروز درگذشت آیت‌الله اکبرهاشمی رفسنجانی، کازرون نما اقدام به بازخوانی بازتاب فعالیت های مرحوم مهندس رجبعلی طاهری از چهره های مبارز و انقلابی کازرون و نماینده مردم این شهرستان در اولین دوره مجلس شورای اسلامی در خاطرات روزنوشت آیت الله هاشمی رفسنجانی نموده است.
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
اخبار ويژه
پیام تشکر خانواده مرحوم مهندس رجبعلی طاهری
درپی درگذشت همسر مرحوم رجبعلی طاهری، خانواده ایشان پیام تشکری از حضور مردم و مسئولین در مراسم تشییع و ترحیم ایشان ارسال کردند که به شرح زیر میباشد،
مجلس ترحیم همسر مرحوم رجبعلی طاهری در تهران برگزار می شود
مجلس ترحیم همسر مرحوم مهندس رجبعلی طاهری (اولین نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی) در تهران برگزار می شود
پیام تسلیت آیت الله حائری شیرازی به مناسبت فوت همسر مرحوم رجبعلی طاهری
به مناسبت درگذشت همسر مرحوم مهندس رجبعلی طاهری (مبارز با اخلاص و دوست دیرین رهبر انقلاب)، پیامی از سوی آیت الله محی الدین حائری شیرازی عضو مجلس خبرگان رهبری خطاب به خانواده ایشان صادر گردید.
پیام آیت الله ایمانی به مناسبت درگذشت همسر مرحوم مهندس طاهری
به مناسبت درگذشت حاجیه خانم بانو سعادت ذوالفقاری، همسر فداکار و مبارز مرحوم مهندس رجبعلی طاهری، نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز پیامی خطاب به خانواده ایشان صادر نمودند.
مادر برادران طاهری درگذشت
مراسم تشیع آن مرحوم روز سه شنبه اول اردیبهشت ماه 1394 ساعت 9صبح در گلزار شهدای شیراز (دارالرحمه) برگزار می‌شود.
پیام تشکر خانواده مهندس طاهری از مردم و مسئولین بخاطر حضور در مراسم سالگرد
نخستین مجلس بزرگداشت مرحوم مهندس رجبعلی طاهری بدون حمایت موسسات مختلفی که ذاتا وظیفه دارند نسبت به نشر و ترویج فرهنگ ایثار و جهاد و فرهنگ الگوی ایران اسلامی اقدام نمایند، برگزار گردید.
پيام تسليت آیت الله سید معزالدین حسینی الهاشمی به مناسبت درگذشت مهندس طاهری
و همه می دانند که در دوران اختناق بارهای بار ، در راه اسلام عزیز به زندان افتاد و شدیدترین شکنجه های وحشیانه را تا سرحد مرگ تحمل کرد و سختیها و ناملایمات هرگز در راه اراده استوار او تزلزل ایجاد ننموده
مهندس طاهري پدر معنوي انقلابيون شيراز بود
دكتر احمد توكلي:
هر كار مخفي و انقلابي كه در شيراز عليه رژيم پهلوي صورت مي‌گرفت يك ركن آن رجبعلي طاهري بود.
مهندس طاهري يك انقلابي صادق و مومن بود
مهندس سيد مرتضي نبوي:
مهندس سيد مرتضي نبوي در گفتگو با خبرنگار رسالت از مهندس طاهري به عنوان يك انقلابي نمونه ياد كرد و گفت: دوران مبارزات او عليه رژيم پهلوي و پس از آن نشان داد كه او يك انقلابي صادق و مؤمن است.
اسناد
تبلیغات