پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۸۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۳:۳۵
شهر حماسه - 4
تنها اصفهان بزرگ نيست كه شاهد جنايات مرگبار شاه و فرمانبرداران جنايت پيشه اوست بلكه سراسر ايران با اين جنايات و قتل و غارت‌ها دست به گريبان است. آن قم، حرم اهل بيت و آن تبريز و يزد و همدان و اهواز و شيراز و آن مشهد مقدس و رفسنجان و جهرم و كازرون و ساير شهرها و قصبات كه شاهد قتل‌ها و جرح‌ها و حملات وحشيانه بوده و هست.
فاجعه اخير اصفهان را به عموم اهالي محترم تسليت عرض مي‌نمايم اين فاجعه به دنبال فجايع بسيار ديگر، نمونه‌اي است از حكومت ستمگر شاه كه وحشيانه به ملت ايران هجوم و آنان را به خاك و خون كشيده است و آخرين فاجعه نيست. تا حكومت اين دودمان ستم پيشه برقرار است، فاجعه به دنبال فجايع و مصيبت پشت سر مصائب و حادثه به دنبال حوادث عظيم ادامه خواهد داشت. تنها اصفهان بزرگ نيست كه شاهد جنايات مرگبار شاه و فرمانبرداران جنايت پيشه اوست بلكه سراسر ايران با اين جنايات و قتل و غارت‌ها دست به گريبان است. آن قم، حرم اهل بيت و آن تبريز و يزد و همدان و اهواز و شيراز و آن مشهد مقدس و رفسنجان و جهرم و كازرون و ساير شهرها و قصبات كه شاهد قتل‌ها و جرح‌ها و حملات وحشيانه بوده و هست.
 
کاربران محترم می توانند جهت مطالعه متن کامل این مطلب به این جا ( + ) مراجعه نمایند .
 
 
مطالب مرتبط :
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای کازرون  
آخرين بروز رساني:۱۴۰۰/۰۱/۲۷
وضعيت:آفتابي
سرعت باد:۷ km/h
رطوبت:۲۴%
۲۰°
كمينه: ۱۵°   بیشینه: ۲۶°
فردا
وضعيت:نيمه ابري
كمينه:۱۵°
بیشینه:۱۵°
کازرون
۱۴۰۰/۰۱/۲۷
اذان صبح
۰۵:۱۳:۲۶
طلوع افتاب
۰۶:۳۶:۱۶
اذان ظهر
۱۳:۰۳:۴۶
غروب آفتاب
۱۹:۳۰:۳۲
اذان مغرب
۱۹:۴۶:۵۵
تازه‌هاي سايت
پربازدید ها