پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۸۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
متاسفانه مدت زمانی هست که در شهر کازرون بخصوص در نواحی و خیابانهای اطراف بهشت زهرا ،براتی ،باهنر و کوهنورد هم چنین حوالی فلکه سید محمد و پارک کوچک واقع در خیابان براتی و اطراف پارک طالقانی همشهریان کازرونی شاهد رفت و آمد و جولان سگهای ولگرد هستیم که علاوه بر مشکلات رفت و آمد برای مردم معضل بزرگ بهداشتی را نیز به وجود آورده است.
شهرداری فکری به حال جولان سگ های ولگرد در شهر کازرون نماید . 
متاسفانه مدت زمانی هست که در شهر کازرون بخصوص در نواحی و خیابانهای اطراف بهشت زهرا ،براتی ،باهنر و کوهنورد هم چنین حوالی فلکه سید محمد و پارک کوچک واقع در خیابان براتی و اطراف پارک طالقانی همشهریان کازرونی شاهد رفت و آمد و جولان سگهای ولگرد هستیم که این صحنه علاوه بر مشکل رفت و آمد برای مردم معضل بزرگ بهداشتی را نیز بوجود آورده که ما همه روزه شاهد هستیم این سگها با پاره نمودن پلاستیک های زباله یا نشستن در فضای سبز و سلب آسایش از مردم مشکلات فراوان بوجود آورده اند لذا از شهردار محترم تقاضا مندیم بصورت جدی پیگیر حل این مسئله مهم باشند . http://www.kazeroonnema.ir/fa/news/18461 :لینک این خبر جهت ارسال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۰/۰۹/۱۶
اذان صبح
۰۵:۲۰:۲۰
طلوع افتاب
۰۶:۴۴:۵۷
اذان ظهر
۱۱:۵۵:۱۶
غروب آفتاب
۱۷:۰۴:۱۵
اذان مغرب
۱۷:۲۱:۴۸