پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۷۱۵۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱


استاد داود توکلی لطف فرموده ونظرات ودیدگاه های فنی خودرا در مورد هندبال کازرون در فصل پیش رو به رشته تحریر درآوردند. بنا به رسالت ژورنالیستی نکاتی چند را جهت یادآوری نیز ما ذکر میکنیم.

هندبال و مدرسه :

در تمامی دول پیشرفته دنیا مدارس واهمیت ورزش در آن از بزرگترین دغدغه ها بوده و تمامی سعی وتلاش اینست که دانش آموزان مستعد و علاقمند به ورزش را در مدارس با کارهای اصولی پرورش دهند.

هندبال کازرون از اولین روزهای خود از مدارس استار خور وتمامی ستارگاندر طول تاریخ پرافتخار خود از مدارس پا به میدان گذاشتند.در چند سالی که به اجبار واز روی غفلت هندبال کازرون خانه نشین شده بود این هندبال مدارس در مقاطع مختلف بودندکه پرچم کازرون را بالا نگه داشتند وحالا با حضور در لیگ هندبال باید تعامل هیت هندبال با آموزش وپرورش بیشتر وبهتر ازقبل باشد واین میتوان بصورت حضور مربیان هندبال در مدارس به منظور شناسایی استعدادها یا برگزاری کلاسهای توجیهی و تخصصی برای دبیران ورزش باشد.

هندبال و جنبه های علمی آن:

کازرون مهد هندبال ایران در سالهای گذشته در اثر بی تدبیرها و سستی ها از برگزاری کلاسهای داوری و مربیگری بی بهره بوده که حال باید هیت فعال هندبال در این زمینه و با استفاده از قدرت لابی گری که کازرونی ها در فدراسیون هندبال دارند کمال استفاده را برده و با برگزاری کلاسهای آموزشی سطح دانش مربیان وداوران جوان خودرا افزایش  دهد که این خود کمتر از قهرمانی در لیگ نیست.

هندبال وحواشی :

از داشتن اسپانسری دلسوز با جیب های پراز پول واجب تر نداشتن حاشیه در تیم است که هیچ چیز بالاتر از این سم مهلک نمیتواند کمر تیم را بشکند پس باید تیم دارای مدیری بسیار قوی باشد که بتواند تمامی مسائل وحواشی را جمع کرده واز آن برای پیشبرد اهداف تیم کمک بگیرد.

هدایت وهمسو کردن سکوها ،استفاده بهینه ،درست ووبجا از مشاوران با تجربه ،خلوت نگه داشتن اطراف تیم همگی میتواند به موفقیت تیم کمک کند.

نویسنده: محمدرضا پولادی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
اذان صبح
۰۴:۲۹:۰۵
طلوع افتاب
۰۶:۰۳:۱۷
اذان ظهر
۱۳:۰۲:۰۱
غروب آفتاب
۱۹:۵۹:۴۴
اذان مغرب
۲۰:۱۷:۴۴