پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۹۵۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۰
به گزارش دریافتی کازرون نما، طرح «یک روز بدون کیف» در دبستان­های شهر کازرون با هدف آشنایی دانش آموزان با کارهای خلاقانه و هنر دست ورزی به اجرا در آمد.در این روز بچه­های دبستانی یک روز بدون کیف را تجربه کردند. تجربه ای متفاوت، از یادگیری بدون کتاب! بچه­ها حتی بیشتر از هر روز یاد گرفتند و عمیق­تر فهمیدند چرا که خود فعالانه در یادگیری شرکت داشتند.

به گزارش دریافتی کازرون نما، روز دوشنبه 15 آبان ماه طرح «یک روز بدون کیف» در دبستان­های شهر کازرون با هدف آشنایی دانش آموزان با کارهای خلاقانه و هنر دست ورزی به اجرا در آمد.

در این روز بچه­های دبستانی یک روز بدون کیف را تجربه کردند. تجربه ای متفاوت، از یادگیری بدون کتاب! بچه­ها حتی بیشتر از هر روز یاد گرفتند و عمیق­تر فهمیدند چرا که خود فعالانه در یادگیری شرکت داشتند.

در یک روز بدون کیف معلم  نقش واقعی خود را که همان مدیریت یادگیری و راهنما بودن است، را انجام میدهدودریک کلام  بچهها در یادگیری کاملا آزاد هستند.

در این روز با برنامه­ریزی­های به عمل آمده دانش­آموزان هر پایه در ساعت­های درسی به ساختن ماکت­ها و کاردستی­های عملی، با استفاده از وسایل زاید و دورریختنیپرداختند.

در پایان نمایشگاهی از دست­ساخته­های دانش­آموزان برپا شد و آنان از دیدن کارهای خود لذت بردند.

شایان ذکر است مدیر آموزش و پرورش، دیانتی­نسب و همچنین چند تن از معاونین آموزش و پرورش کازرون جهت بررسی چگونگی اجرای این طرح از بعضی مدارس بازدید نمودند.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌هاي سايت
داغ‌ ترین‌ها