پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۲۰۴۲۸
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
آزمون خوشنویسی در انجمن خوشنویسان شعبه کازرون با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی درروزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه (۲۹دیماه تا ۱بهمن۱۴۰۰) در دونوبت صبح و عصر به صورت (خودکاری و قلم نی با مرکب) ودرقالب های مختلف، برگزار شد.
به گزارش کازرون نما؛ همزمان با سراسر کشور، آزمون خوشنویسی در انجمن خوشنویسان شعبه کازرون با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی درروزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه (۲۹دیماه تا ۱بهمن۱۴۰۰) در دونوبت صبح و عصر به صورت (خودکاری و قلم نی با مرکب) ودرقالب های مختلف، برگزار شد.

لازم به ذکر است که انجمن خوشنویسان ایران هر سال سه دوره آزمون، میاندوره ای، پایاندوره ای و تابستانی برگزار می کند که برای هنرجویان دوره های مختلف پس از موفقیت در آزمون های یاد شده مدرک رسمی از انجمن خوشنویسان ایران صادر و اعطا میشود.

انجمن خوشنویسان ایران بیش از 300 شعبه در سراسر کشور دارد. این انجمن برای ترم جدید نیزاز علاقه مندان به خوشنویسی هنرجو می پذیرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۱/۰۳/۰۳
اذان صبح
۰۴:۳۴:۱۰
طلوع افتاب
۰۶:۰۶:۱۷
اذان ظهر
۱۳:۰۰:۴۳
غروب آفتاب
۱۹:۵۴:۱۴
اذان مغرب
۲۰:۱۱:۵۷
پربازدید ها