پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۲۰۴۲۵
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۶
در این نشست که با هدف شناسایی و گردهمایی جوانان اهل قلم و ارتقای سطح کیفی داستان نویسی جوانان و نوجوانان شهرستان برگزار شد، اعضاء آثار خود را قرائت کردند و پس از آن به طرح مباحث تئوری داستان نویسی از جمله طرح مناسب، فضاسازی، استفاده از دیالوگ در صورت لزوم، نقاط اوج و فرود داستان و... پرداخته شد.
به گزارش کزرون نما؛ روز دوشنبه 27/10/1400 ساعت16:30 با همکاری انجمن کتاب، انجمن اهل قلم و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون کارگاه داستان نویسی ونقد داستان توسط نوجوانان و جوانان کانون ادبی بلوط با هدایت و سرپرستی سمانه افشاریان در اداره فرهنگ و ارشاد واسلامی کازرون برگزار گردید.

در این جلسه که با هدف شناسایی و گردهمایی جوانان اهل قلم و ارتقای سطح کیفی داستان نویسی جوانان و نوجوانان شهرستان برگزار شد، اعضاء آثار خود را قرائت کردند و پس از آن به طرح مباحث تئوری داستان نویسی از جمله طرح مناسب، فضاسازی، استفاده از دیالوگ در صورت لزوم، نقاط اوج و فرود داستان و... پرداخته شد.

پس از آن اعضا با انتخاب موضوع مشترک "دریاچه پریشان" و "زمستان" مشق داستان نویسی جلسه آینده را پی ریزی نمودند.

سمانه افشاریان دبیر کانون ادبی بلوط در حاشیه برگزاری اولین نشست داستان نویسی این کانون ضمن قدردانی از همکاری های انجمن اهل قلم، انجمن کتاب و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون، از کودکان، نوجوانان و جوانان علاقه مند به داستان نویسی جهت عضویت در این کانون دعوت به عمل آورد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با حمایت و همکاری اساتید و پیشکسوتان اهل قلم شهرستان، سطح کیفی این سلسله نشست ها را بالا برده و در حوزه شعر نیز شاهد برگزاری چنین جلساتی برای کودکان، نوجوانان و جوانان اهل قلم از طریق کانون ادبی بلوط باشیم.

گفتنی است که سلسله نشست های داستان نویسی کانون ادبی بلوط با محدودیت سنی هر دوشنبه در اتاق انجمن اهل قلم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون برگزار خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۱/۰۳/۰۳
اذان صبح
۰۴:۳۴:۱۰
طلوع افتاب
۰۶:۰۶:۱۷
اذان ظهر
۱۳:۰۰:۴۳
غروب آفتاب
۱۹:۵۴:۱۴
اذان مغرب
۲۰:۱۱:۵۷
پربازدید ها