پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۲۰۱۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
به گزارش کازرون نما مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس شامگاه دوشنبه در آیین تحویل یکی از واحدهای مسکونی احداث شده روستایی کمیته امداد کازرون گفت: این طرحها که شامل تعمیر، احداث و خرید واحد مسکونی است با اعتباری افزون بر ۱۱ میلیارد تومان از مشارکتی های مردمی خیرین و اعتبارات دولتی تامین شده است.
به گزارش کازرون نما مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس شامگاه دوشنبه در آیین تحویل یکی از واحدهای مسکونی احداث شده روستایی کمیته امداد کازرون گفت: این طرحها که شامل تعمیر، احداث و خرید واحد مسکونی است با اعتباری  افزون بر ۱۱ میلیارد تومان از مشارکتی های مردمی خیرین و اعتبارات دولتی تامین شده است. 

دراین آیین رئیس کمیته امداد امام خمینی کازرون  درگفتگویی به گفت: ۱۱ هزارنفر درقالب سه هزار و ۲۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی کازرون قراردارند که  از خدمات رفاهی بهره مند می شودند

بیژن سهرابی اضافه کرد: کمیته امدادامام خمینی کاررون توانسته تعداد ۵۵۰ حامی برای تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ فرزندان ایتام تحت پوشش جذب کند. 
وی همچنین گفت کمیته امدادامام خمینی کاررون از ابتدای امسال ۹۳ مجموعه جهیزیه با اعتباری افزون بر یک میلیارد و۲۰۰میلیون تومان تهیه وبرای شروع زندگی به نوعروسان تحت پوشش تحویل داده است. 

سهرابی افزود: بیش از۵۰ درصد اعتبارخرید این وسایل از کمک خیرین تامین شده است. 
مدیرکل کمیته امدادامام خمینی استان فارس در سفر به کازرون با حضور درمنزل چند تن ازمددجویان، مسایل و مشکلات آنها بررسی کرد. 

همچنین با حضور امام جمعه کازرون از پنج نفر از  خیرین شهرستان با اهدای لوح قدردانی شد. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۰/۰۷/۳۰
اذان صبح
۰۴:۴۹:۲۸
طلوع افتاب
۰۶:۰۹:۱۳
اذان ظهر
۱۱:۴۸:۲۶
غروب آفتاب
۱۷:۲۶:۰۴
اذان مغرب
۱۷:۴۲:۲۰
تازه‌هاي سايت