پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۹۹۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
به گزارش دریافتی کازرون نما، بر اساس قانون و در راستای اجرای دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه و با توجه به درخواست شهروندان و اداره راهداری کازرون، دادستان عمومی و انقلاب پس از بازدید از ورودی شهر و مشاهده چشم انداز نازیبای آن، دستور قاطعانه ای جهت پاکسازی مسیر ورودی شهر از لوث هرگونه اشیا و ضایعات که باعث ناایمن شدن جاده و تخریب چهره شهر می شود را داد.

به گزارش دریافتی کازرون نما، بر اساس قانون و در راستای اجرای دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه و با توجه به درخواست شهروندان و اداره راهداری کازرون، حسین دهقان دادستان عمومی و انقلاب پس از بازدید از ورودی شهر و مشاهده چشم انداز نازیبای آن از جهت وجود ضایعات و اشیا قرار گرفته در حریم راه دستور قاطعانه ای جهت پاکسازی مسیر ورودی شهر از لوث هرگونه اشیا و ضایعات که باعث ناایمن شدن جاده و تخریب چهره شهر می شود را داد.

با توجه به دستور دادستانی، در اقدامی هماهنگ اداره راهداری با حضور ضابطین قضایی نسبت به جمع آوری کلیه کانکس ها، مخزن های آب ، اتاق های کامیون و اشیا موجود در مسیر و حریم راه اقدام کرد.

ورود دادستان به زیباسازی چشم انداز ورودی شهر کازرون

در اجرای این طرح که جهت جهت پاکسازی و آزاد سازی حریم راه صورت پذیرفت، محورهای دانشگاه به سمت روستای دریس و از روستای دریس به سمت دانشگاه آزاد با حکم قاطعانه دادستان و هماهنگی و حضور  نیروی انتظامی به صورت کامل پاکسازی و زیباسازی شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۰/۱۱/۰۸
اذان صبح
۰۵:۳۳:۱۲
طلوع افتاب
۰۶:۵۵:۲۳
اذان ظهر
۱۲:۱۶:۴۷
غروب آفتاب
۱۷:۳۷:۱۷
اذان مغرب
۱۷:۵۴:۱۳