پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۹۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
به گزارش اختصاصی سرویس ورزشی کازرون نما؛ مهرداد طهماسبی رکورد دار چند نمونه روپایی ایران ،یازدهم اسفند ماه ۹۹ در دبیرستان عشایری شیراز رکورد روپایی با توپ داژبال را شکست.
به گزارش اختصاصی سرویس ورزشی کازرون نما؛ مهرداد طهماسبی رکورد دار چند نمونه روپایی ایران ،یازدهم اسفند ماه ۹۹ در دبیرستان عشایری شیراز رکورد روپایی با توپ داژبال را شکست.

طهماسبی موفق شد در یک دقیقه ۱۴۵ روپایی و در یک ساعت ۷۴۹۲ روپایی با توپ داژبال را ثبت کند. مهرداد رکورد دیگری هم ثبت کرد و در یک دقیقه ۱۲۵ روپایی با توپ راگبی زد.

رکورد دار کازرونی باز هم درخشید!

او همچنین رکورد روپایی با توپ مدیسین بال شش کیلوگرمی(۱۲۰ روپایی)روپایی با توپ مدیسین بال ۵ کیلو گرمی (۱۳۵ روپایی) در یک دقیقه  و ....چند رکورد دیگر در پرونده خود دارد.

شایان ذکر است این رکورد ها با حضور رییس هیئت ورزش های همگانی فارس،ناظر فدراسیون ورزش های همگانی ،دبیر ثبت رکوردهای ورزشی کشور و جمعی از اصحاب رسانه به ثبت رسید. 

به امید درخشش مجدد این جوان کازرونی در ثبت  رکوردهای جدید

نویسنده: مسلم دین پژوه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۱/۰۷/۱۰
اذان صبح
۰۴:۳۷:۴۶
طلوع افتاب
۰۵:۵۶:۵۳
اذان ظهر
۱۱:۵۳:۲۰
غروب آفتاب
۱۷:۴۸:۱۰
اذان مغرب
۱۸:۰۴:۰۷