پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۹۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
با سلام نزدیک پنج سال است در شهرک پردیس  ساکن هستیم وتلفن ثابت نداریم چندین بار به مخابرات رفته گفتند باید استشهاد محلی کنید و اینکار انجام شده و با هماهنگی با ریاست مخابرات قرار شده بصورت مشترک کار کانال زنی و گل نرم ریزی روی کابل توسط اهالی انجام شود و مخابرات فقط کابل آنرا بیندازد و بیش از پنجاه خانوار خط تلفن ثابت ندارند و همه امضا کردند و به مخابرات بردیم مسولین ذی ربط: ما اینجا آنتن دهی تلفن و اینترنت همراهمان خیلی خیلی پایین است و حال که تدریس مجازی شده واقعا من دانشجو چکار باید بکنم چندین بار ترم قبل وسط امتحان نتم قطع شد و به همراه آن برق هم که الحمدااله میگویند کابل ها ضعیف است قطع شد به همراه برق ایرانسل کلا قطع شد وحتی نتوانستم با استاد تماس بگیرم این مشکلات ماست نبود خط تلفن ضعیف بودن آنتن دهی خط ها نمیدانم چرا در روستاهای شهرهای دیگر آنتن دهی و اینترنت عالی است بعد ما که در شهر زندگی میکنیم از این مشکلات رنج میبریم خواهشمند است به گوش,مسولین برسانید شاید فکری کنند.قرار شد این هفته شبکه همراه اول وصل بشه ولی همچنان وصل نشده.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۳/۰۱/۲۴
اذان صبح
۰۵:۱۷:۱۷
طلوع افتاب
۰۶:۳۹:۳۳
اذان ظهر
۱۳:۰۴:۳۱
غروب آفتاب
۱۹:۲۸:۴۳
اذان مغرب
۱۹:۴۵:۰۲