پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

به‌روز شده در: ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۳
کد خبر: ۱۸۲۲۲
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
سخنان مقام معظم رهبری درباره حمله موشکی به پایگاه عین الاسد:
آمریکایی ها، در منطقه جنگ آوردند، اختلاف آوردند، فتنه آوردند، ویرانی آوردند، خراب شدن زیر بناها رو آوردند/ نشستن پشت میز مذاکره مقدمه دخالت ها و حضورهاست که باید تمام شود.
سخنان رهبر انقلاب درباره حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی #عین_الأسد دولت تروریست آمریکا در عراق
باید حضور فساد برانگیز آمریکا در این منطقه تمام شود

رهبر انقلاب، صبح امروز: یک حادثه‌ی مهمی اتفاق افتاده است، بحث انتقام و این حرفها بحث دیگری است، حالا یک سیلی‌ای دیشب به اینها زده شد، این مسئله‌ی دیگری است، آنچه که در مقام مقابله مهم است، این کارهای نظامی به این شکل کفایت آن قضیه را نمیکند، آنچه مهم است این است که بایستی حضور فساد برانگیز آمریکا در این منطقه منتهی بشود، تمام بشود.

آنها در این منطقه جنگ آوردند، اختلاف آوردند، فتنه آوردند، ویرانی آوردند، خراب شدن زیربناها را آوردند، البته هرجا قدم گذاشتند در دنیا همین‌جور عمل کردند، ما فعلا منطقه‌ی خودمان جلوی چشم ما است، اصرار هم دارند که همین فساد و همین ویرانگری را نسبت به ایران عزیز و جمهوری اسلامی هم داشته باشند، هی اصرار میکنند، این مسئله‌ی مذاکره و نشستن پشت میز و اینها مقدمه‌ی دخالتها و حضورها است دیگر؛ این باید به پایان برسد.

این منطقه قبول نمیکند حضور آمریکا را در کشورهای منطقه، ملتهای منطقه قبول نمیکنند، دولتهای برخاسته‌ی از ملتها قبول نیمکنند، بدون تردید، اینکه حالا بحث مهم دیگری است در یک ناحیه‌ی دیگری. ۹۸/۱۰/۱۸
نویسنده: adminam
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۲/۰۷/۰۵
اذان صبح
۰۴:۳۴:۵۲
طلوع افتاب
۰۵:۵۴:۰۷
اذان ظهر
۱۱:۵۴:۵۹
غروب آفتاب
۱۷:۵۴:۱۳
اذان مغرب
۱۸:۱۰:۰۹