پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۲۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۴

کارگاه آموزشی مدیران و معلمان  ابتدایی مناطق غرب فارس توسط سرگروه های آموزشی استان به صورت قطبی به میزبانی آموزش و پرورش کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، کارگاه آموزشی مدیران و آموزگاران ابتدایی مناطق غرب فارس با حضور سروگره های آموزشی استان در کازرون برگزار شد.

محمود بتوان، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کازرون، هدف از برگزاری این دوره را ایجاد زمینه تبادل نظر و ارتباط مستقیم بین سرگروه های آموزشی استان با سرگروههای آموزشی ادارات آموزش و پرورش عنوان کرد.

وی اضافه کرد: برای اجرای این طرح کل استان به 12قطب تقسیم شده است که یکی از این قطب ها آموزش و پرورش کازرون می باشد.

بتوان ادامه داد: در این قطب 7 اداره طبق سهمیه اعلام شده شرکت داشتند، که شامل کازرون، جره و بالاده، خشت و کمارج، کوهمره نودان، ارژن، قائمیه و عشایر سیار بود.

شایان ذکر است که شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی، سرگروه های آموزشی دوره ابتدایی اداره های ذکر شده، آموزگاران مجرب، مدیران و معاونین مدارس ابتدایی بودند. بیش از 90 نفر در این کارگاه آموزشی حضور داشتند که در 7 کلاس به تفکیک اجرا شد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۲/۰۳/۱۴
اذان صبح
۰۴:۲۸:۴۵
طلوع افتاب
۰۶:۰۳:۰۷
اذان ظهر
۱۳:۰۲:۱۱
غروب آفتاب
۲۰:۰۰:۱۴
اذان مغرب
۲۰:۱۸:۱۵