پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

نام کتاب: مجازات در حقوق دادگاه های کیفری بین المللی
نام نویسنده: بهزاد رضوی فرد
تاریخ انتشار: ۱۳۸۹
تعداد صفحات: ۴۴۰
نوع جلد: شومیز
قطع: وزیری
معرفی اجمالی:
به گزارش خبرنگار كازرون نما، پايان نامه ي دوره دکتری دكتر بهزاد رضوي فرد که در فرانسه و به زبان فرانسه نگاشته شده بود اخیرا توسط « انتشارات دانشگاهی اروپا » واقع در آلمان چاپ شده و در حال حاضر در سطح اروپا در حال پخش است.

بر اساس همين گزارش پيش از اين قرار بود این تز توسط مرکز انتشارات پايان نامه هاي دکتری در فرانسه به صورت کتاب چاپ گردد و قرارداد آن هم امضا گردیده بود لكن در نهايت توسط انتشارات مذكور به زيور طبع آراسته شد.

دكتر بهزاد رضوي فرد در گفتگو با خبرنگار كازرون نما در ذكر دلايل انتشار اين اثر در اروپا گفت: " دلیل چاپ ان پايان نامه مورد استقبال واقع شدن آن و رفرنس زیاد آن در دانشگاه های فرانسه و اروپا بود . به عبارتی ملاک چاپ آنها این است که یک پايان نامه باید در رجوع و مورد استفاده واقع شدن رکورد ویژه داشته باشد. با این اوصاف پس از دریافت پیشنهاد انتشارات دانشگاهی اروپا به دلیل اینکه این کتاب در سطح اروپا پخش خواهد شد ترجیحا با این انتشارات قرارداد بسته و کار با انتشارات فرانسوی منتفی گردید."

استادیار و عضو هیآت علمی دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی در ادامه گفت : " از این کتاب 440 صفحه ای با عنوان « مجازات در حقوق دادگاه های کیفری بین المللی» تنها یک نسخه برای بنده ارسال گردیده و برای خریداران در در سایت آمازون - معروفترین سایت فروش کتاب و آثار فرهنگی بین المللی قرار داده شده که می توانید مشاهده فرمایید."

در این اثر ضمن بررسی تحلیلی کیفری مجرمان بین المللی بر کیفر و محاکمه جدی این مجرمان با محوریت پرداخت و جبران خسارت بزه دیدگان این جرایم تاکید گردیده است.
موضوعات