پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

به‌روز شده در: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴
خدمتی جدید به همشهریان عزیز:
همزمان با عید سعید فطر سرویس نیازمندی‌های کازرون نما راه‌اندازی شد. بر اساس این امکان همشهریان عزیز می‌توانند برای شغل خود، یک صفحه‌ی ویژه در کازرون نما داشته باشند.
پرمخاطب ترین
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
تبریک، تسلیت، تشکر
تسلیت کازرون نما به فرماندار شهرستان کازرون
انالله و انا الیه راجعون
پیام تسلیت مدیر پایگاه خبری - تحلیلی کازرون نما به جناب آقای سید کمال علوی فرماندار محترم شهرستان کازرون به دلیل فوت پدر همسر گرامیشان
تسلیت مدیر کازرون نما به خانواده شفیعی و همکاران کازرون خبر
بی شک فقدان برادر عزیز مرحوم هادی شفیعی، جهادگر بسیجی و فعال عرصه فرهنگ و رسانه شهرستان کازرون ضایعه ای جبران ناپذیر است.
تسلیت کازرون نما به حجت الاسلام صدیق و برادران اژدری
درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت گفته، برای آن مرحوم علو درجات و برای شما صبر جمیل را از خداوند منان خواستاریم. بی گمان فرزندان شایسته آن مرحوم باقیات الصالحاتی برای وی خواهد بود.
پیام تسلیت گروه فرهنگی تبلیغی سلمان فارسی به حجت الاسلام کوهپیما
درگذشت ابوی گرامیتان را تسلیت گفته، برای آن مرحوم از خداوند منان طلب رحمت و مغفرت و برای شما، خانواده محترم و سایر بازماندگان، صبر جمیل را آرزومندیم.
پیام تقدیر و تشکر خانواده شادروان دوشیزه بهار رضوی فرد
از همه عزیزان، سروران، دوستان، آشنایان و هیات های مختلف ورزشی و گروه های حامی محیط زیست و هوای پاک که طی چند روز اخیر با تماس ها، پیغام ها، اعلامیه ها و شرکت در مراسم تشییع و ختم، بازماندگان را در تحمل این مصیبت جانکاه یاری بخشیدند و با حضور آرامش بخش و دلسوزانه، مورد تفقد قرار دادند مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام می داریم
تسلیت کازرون نما به خانواده های رضوی فرد و راوش
کازرون نما مصیبت دردناک درگذشت نابهنگام نوجوان ورزشکار و فعال محیط زیست، مرحومه بهار رضوی فرد را به خانواده های محترم رضوی فرد و راوش، خصوصا پدر بزرگوار ایشان جناب آقای بهنام رضوی فرد، عموهای ایشان جناب مهندس حسین رضوی فرد و دکتر بهزاد رضوی فرد و مادر مکرمه آن مرحومه تسلیت گفته و برای ایشان صبر بر مصیبت و برای آن مرحومه علو درجات را از درگاه خداوند مسالت دارد
مشاغل، اماکن، نیازمندی ها
چهارطاقی بالاده
ادامه...

  وطن من (۲۸۲)
  گردشكري (۵۵)
  املاک (۰)
  بانکها (۰)
  بزازی (۰)
  پوشاک (۱)
  خودرو (۰)
  خیریه (۲)
  طلا (۰)
  عکاسی (۰)
  موبایل (۰)
  مهندسان (۰)
  نشریات (۴)
  نظامي (۳)
  وکالت (۰)
  هنري (۰)
تبلیغات