پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۲۰۶۹۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۳
انجمن مردم نهاد میراث پریشان کازرون به مدت ۳ سال در مدیریت پایگاه پژوهش و اطلاع رسانی تالاب بین المللی پریشان مشارکت خواهد کرد.
به گزارش کازرون نما، طی تفاهم نامه‌ای که بر اساس مصوبه کمیته محلی تالاب پریشان به عنوان عالی‌ترین مرجع تصمیم گیری درباره تالاب و در جریان بازدید مدیر کل جدید حفاظت محیط زیست استان فارس امضا شد مدیریت پایگاه پژوهش و اطلاع رسانی تالاب بین المللی پریشان بر عهده این انجمن در قالب تشکل مجری قرار گرفت.

عطا پورشیرزاد مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس همزمان با بازدید از این پایگاه و در قالب کارفرمای این تفاهم نامه گفت: دستگاه دولتی حفاظت محیط زیست تنها یک نهاد هماهنگ کننده و نظارتی است و به هیچ وجه خود را از مردم و بدنه سازمان‌های مردم نهاد جدا نمی‌داند.

پورشیرزاد با شنیدن گزارش محمدجواد سیاح پور دبیر انجمن میراث پریشان از عملکرد یک ساله این انجمن در حوزه مسائل تالاب گفت: اداره کل، همراهی و حمایت کامل خود را از تمام تشکل‌هایی که در سطح حرفه ای، برنامه ریزی و اجرا داشته باشند، اعلام می‌کند.

سیاح پور دبیر انجمن میراث پریشان نیز گفت: امضای تفاهم نامه به خودی خود هیچ ارزش و اعتباری بر پیشینه انجمن اضافه نمی‌کند بلکه انجام متعهدانه این مسئولیت است که ما را در برابر جوامع محلی صبور تالاب سربلند می‌کند.

انجمن میراث پریشان کازرون با طیف وسیعی از نیرو‌های انسانی داوطلب و همراهی خالصانه جوامع محلی تالاب پریشان و سایر کنشگران محیط زیست توانسته از طراحی راهبرد‌های بنیادین خود در طول یک سال اخیر دستاورد‌های ارزشمندی کسب کند که از میان آن‌ها عنوان «قهرمانی تالاب‌های کشور» و «جایزه بنیاد جهانی انرژی» را می‌توان نام برد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۲/۰۷/۰۱
اذان صبح
۰۴:۳۲:۳۰
طلوع افتاب
۰۵:۵۱:۵۸
اذان ظهر
۱۱:۵۶:۲۲
غروب آفتاب
۱۷:۵۹:۰۸
اذان مغرب
۱۸:۱۵:۰۴