پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۲۰۰۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
به گزارش کازرون نما ، جلسه‌ای با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون و کارکنان سما برگزار و ادغام آموزشکده سما با این واحد دانشگاهی رسماً انجام شد.
به گزارش کازرون نما ، جلسه‌ای با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون و کارکنان سما برگزار و ادغام آموزشکده سما با این واحد دانشگاهی رسماً انجام شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در حاشیه این جلسه اظهار کرد: از امروز این واحد دانشگاهی پذیرای همکاران باتجربه و مفید آموزشکده سما است. امید آن را داریم که به کمک آنان بتوانیم خلأ نیروی انسانی در این واحد دانشگاهی را به‌منظور خدمات‌رسانی بیشتر به دانشجویان پرکنیم.

امیر قائدی افزود: هیچ تفاوتی بین همکاران در سما و دانشگاه وجود ندارد و همه در کنار هم باید برای رسیدن به اهداف بلند دانشگاه آزاد اسلامی و سربلندی میهن و خدمت به دانشجویان که به علم‌آموزی مشغول هستند، تلاش و کوشش کنیم.

وی سرلوحه قرار دادن دوستی و مودت را برای دریافت انرژی و توانمندی بیشتر دانست و گفت: انتظار ما این است که همه همکاران با در نظر گرفتن آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های سازمان مرکزی با همفکری و در کمال آرامش در کنار هم به امور جاری این واحد دانشگاهی بپردازند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون عنوان کرد: آموزشکده سما قبلاً در گرایش مهارت و کارآفرینی در مقطع کاردانی فعالیت داشت و علاوه بر آن، دوره‌هایی به‌منظور مهارت‌آموزی و آموزش تخصص‌های لازم به فارغ‌التحصیلان و افرادی که جویای فعالیت شغلی هستند، اضافه خواهد شد و قطعاً اگر اجرایی شود مورد استقبال افراد جویای کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش کازرون نما ، دوازدهم بهمن ۹۹ با صدور بخشنامه‌ای، نظام‌نامه «نظام آموزش فنی، حرفه‌ای و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی» -که به تصویب شورای گسترش دانشگاه رسیده بود - ابلاغ و خرداد ۱۴۰۰ «آیین‌نامه نحوه تأسیس و اداره امور دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی» به رؤسای استانی و واحدهای ویژه دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ و تأکید شد؛ این آیین‌نامه که به تفصیل دراختیار واحدهای دانشگاهی قرار گرفته، شامل مواردی از جمله مقدمه و تعاریف، تأسیس دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی، اداره امور دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی، آموزش‌های کوتاه مدت و... است.

واحدهای دانشگاهی براساس بندهای این آیین‌نامه و بنا به مقتضیات سند مأموریت و آمایش، برنامه‌ریزی و کارآفرینی دانشگاه و شرایط ناحیه‌ای با تأمین امکانات می‌توانند دانشکده مهارت و کارآفرینی تأسیس کنند. در این راستا طبق مصوبه شورای دانشگاه آزاد اسلامی، دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی در واحدهای دانشگاهی راه‌اندازی می‌شوند و آموزشکده‌های فنی‌حرفه‌ای سما در این دانشکده ادغام و وظایف جدیدی برعهده می‌گیرند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۰/۰۷/۰۱
اذان صبح
۰۴:۳۲:۳۰
طلوع افتاب
۰۵:۵۱:۵۸
اذان ظهر
۱۱:۵۶:۲۲
غروب آفتاب
۱۷:۵۹:۰۸
اذان مغرب
۱۸:۱۵:۰۴