پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۹۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۹
✒️ به گزارش دریافتی کازرون نما، در راستای راه اندازی مرکز مهارت نفت گاز و‌ پتروشیمی، هیات ۱۲ نفره از کارشناسان خبره شرکت ملی گاز ایران از زیرساخت های شهرستان در جهت راه اندازی بخش مهارت در " حوزه گازی " و در زمینه مورد نیاز مهارتی این شرکت مشتمل در دو بخش گازرسانی و انتقال گاز بازدید کردند

✒️ به گزارش دریافتی کازرون نما، در راستای راه اندازی مرکز مهارت نفت گاز و‌ پتروشیمی، با پیگیری دکتر فریدون عباسی دوانی، نماینده دلسوز مردم شریف شهرستان های کازرون و کوه چنار، هیات ۱۲ نفره از  کارشناسان خبره شرکت ملی گاز ایران به سرپرستی مدیرکل آموزش و پژوهش این شرکت از زیرساخت های شهرستان در بخش های  آموزشی، امکانات هتلینگ و اسکان، توان اساتید آموزشی ، امکانات کارگاهها  و ... در جهت راه اندازی بخش مهارت در " حوزه گازی " و در زمینه مورد نیاز مهارتی این شرکت مشتمل در دو بخش  گازرسانی و انتقال گاز  بازدید میدانی  و در جمع بندی این بازدید جهت پیاده سازی " فاز گازی "   در این مرکز مهارت توافقاتی و برنامه ریزی اجرایی با مسئولین شهرستان بعمل آمد. 

لازم به ذکراست مشارکت فعال شرکت ملی گاز در مرکز مهارت کازرون، به عنوان یکی از بخش های هدف، قطعی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای کازرون  
آخرين بروز رساني:۱۴۰۰/۰۱/۲۳
وضعيت:نيمه ابري
سرعت باد:۵ km/h
رطوبت:۲۰%
۲۳°
كمينه: ۱۸°   بیشینه: ۳۰°
فردا
وضعيت:تمام ابري
كمينه:۱۷°
بیشینه:۱۷°
کازرون
۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اذان صبح
۰۵:۱۸:۳۵
طلوع افتاب
۰۶:۴۰:۴۰
اذان ظهر
۱۳:۰۴:۴۶
غروب آفتاب
۱۹:۲۸:۰۷
اذان مغرب
۱۹:۴۴:۲۵
تازه‌هاي سايت
پربازدید ها