پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۹۵۱۰
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
در حاشیه آخرین بازی تیم هندبال شهرمان:
به گزارش کازرون نما، در هنگام برگزاری بازی معوقه تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و تیم ستارگان دشتستان آنچه بسیار در چشم بود و قابل تامل نحوه نشان دادن تعداد گل های دو تیم توسط داوران بود!
به گزارش کازرون نما، در هنگام برگزاری بازی معوقه تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و تیم ستارگان دشتستان آنچه بسیار در چشم بود و قابل تامل نحوه نشان دادن تعداد گل های دو تیم توسط داوران بود!

کازرون مهد هندبال ایران بدون اسکوربورد!!!

روی میز داوران و هیئت نظارت شماره اندازی قدیمی بود و توسط آن تعداد گل های رد و بدل شده دو تیم مشخص می شد! صحنه زننده ای که الحمدالله به دلیل عدم پخش زنده تلویزیونی انعکاسی نداشت و آبروی کازرون مان تا اندازه ای حفظ شد.

پس از بازی با کنکاش در این مورد،سرپرست هیئت هندبال کازرون آقای ریاضی اعلام کردند متاسفانه اسکوربورد سالن چند وقتی ست دچار خرابی شده و با پیگیری نیز مشخص شده به دلیل قدیمی بودن اسکوربورد قابل تعمیر نیست!

کازرون مهد هندبال ایران بدون اسکوربورد!!!

وقتی ادعا داریم کازرون مهد هندبال ایران است، پس زیبنده نیست در یک مسابقه لیگ برتری که بازتاب خبری زیادی هم دارد،سالن بدون اسکوربورد باشد و بدتر از آن با شماره اندازی از دوران رنسانس تعداد گل های رد و بدل شده را نمایش دهیم!

دلسوزان کازرون،مسوولین محترم کازرون،متولیان ورزش کازرون همت و اراده ای کنید و این مشکل را حل کنید تا اسکوربوردی در خور شان و شخصیت هندبال کازرون در این سالن نصب شود.

مالک تیم تا آن جا که در توان داشته برای هندبال کازرون هزینه کرده ،پس سزاوار نیست تنهایش بگذاریم و شایسته است بخاطر حفظ شان و شخصیت هندبال و مردم کازرون هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی شود،چرا که اکنون بازی ها متمرکزست و بدون تماشاگر ،پس فرصت را غنیمت شماریم و این نقیصه بزرگ را برطرف کنیم !


نویسنده: مسلم دین پژوه
مطالب مرتبط :
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای   
آخرين بروز رساني:-/۰۶/۰۲
وضعيت:
سرعت باد:
رطوبت:%
°
كمينه: °   بیشینه: °
فردا
وضعيت:
كمينه:°
بیشینه:°
کازرون
۱۴۰۳/۰۱/۲۴
اذان صبح
۰۵:۱۷:۱۷
طلوع افتاب
۰۶:۳۹:۳۳
اذان ظهر
۱۳:۰۴:۳۱
غروب آفتاب
۱۹:۲۸:۴۳
اذان مغرب
۱۹:۴۵:۰۲