پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

به‌روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
کد خبر: ۱۸۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
امام جمعه کازرون در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان:
امام جمعه کازرون با حضور در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان کازرون بیان داشت: همانطور که می‌دانید شرکت سازنده هر دستگاه، بهترین دستور العمل برای اجرای بهتر دستگاه را دارد و هرکس خلاف حرف و دستور شرکت سازنده عمل کند، دستگاه خراب می‌شود.
امام جمعه کازرون با حضور در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان کازرون بیان داشت: همانطور که می‌دانید شرکت سازنده هر دستگاه، بهترین دستور العمل برای اجرای بهتر دستگاه را دارد و هرکس خلاف حرف و دستور شرکت سازنده عمل کند، دستگاه خراب می‌شود.

بدن و اعضا و روح ما نیز که ساخته خداست، دستور العمل برای انجام بهترین بازدهی دارد. خداوند می فرماید کسی که از یاد من روی‌گردان شود، زندگی برایش سخت می‌شود.وقتی همه طبیعت گوش به فرمان خدا باشد، شخص روی برگردان از خدا، خلاف شرایط حرکت می کند و دچار مشکل می شود.

دنیا که حساس تر از یک دستگاه است با یک اقدام اشتباه ما خراب می‌شود. این کار اشتباه و خلاف دستور می تواند از جمله نگاه حرام و گفته‌ای خلاف روش دستور الهی باشد.یک نخبه و عالم و دانشمند که دنیا به وجودش احتیاج دارد، متخصص اندام جزئی بدن است. حال خدایی که این اندام ها را ساخته و کاملا مطلع است بر انسان و اندامش، دستور می دهد که نماز بخوانید و یا کارهایی را انجام و برخی را انجام ندهید.

خداوند انسان ها را به گونه ای آفریده است که از تمام کارهایشان لذت ببرند چرا که انسان با عادت کردن به اقدامی، از آن لذت می‌برند. ما می توانیم انسان شایسته در هر جایگاهی باشیم. 

دین برای ما تکلیف آورده اما سختی نمی آورد چرا که ما با انجام تکالیف دین به آنها عادت کرده و از عادتهایمان لذت می بریم.این عمل ماست ک هدایتگرانه است، نه گفتارمان. اگر قصد تربیت کردن فرزندان و جامعه خودمان باشیم، باید رفتار درستی داشته باشیم. ما وظیفه داریم خودمان را تربیت کنیم، اگر خودمان را تربیت کنیم، بر دیگران نیز اثر می گذارد

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای کازرون  
آخرين بروز رساني:۱۳۹۹/۰۷/۰۴
وضعيت:آفتابي
سرعت باد:۵ km/h
رطوبت:۲۹%
۲۶°
كمينه: ۲۲°   بیشینه: ۳۵°
فردا
وضعيت:آفتابي
كمينه:۲۲°
بیشینه:۲۲°
کازرون
۱۳۹۹/۰۷/۰۴
اذان صبح
۰۴:۳۴:۱۶
طلوع افتاب
۰۵:۵۳:۳۵
اذان ظهر
۱۱:۵۵:۲۰
غروب آفتاب
۱۷:۵۵:۲۶
اذان مغرب
۱۸:۱۱:۲۲
تازه‌هاي سايت