پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

به‌روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
کد خبر: ۱۸۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
حجت الاسلام صباحی:
حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه کازرون با حضور در جمع کارکنان اداره آموزش و پرورش کازرون گفت: تمام تعلیمات الهی در یک جمله خلاصه می‌شود و آن لا اله الا الله است. جمله ای که بیانش برای مسلمان شدن لازم است.


حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه کازرون با حضور در جمع کارکنان اداره آموزش و پرورش کازرون گفت: تمام تعلیمات الهی در یک جمله خلاصه می‌شود و آن لا اله الا الله است. جمله ای که بیانش برای مسلمان شدن لازم است. یعنی اله کاری از دستش بر نمی آید و تنها الله است که مربی و پرورش دهنده دنیاست. یعنی من هیچ دلبستگی به اله نداشته و تمام سمت و سویم به سمت الله است.


بسیاری بودند که اله داشتند اما امروز نام و نشانی از آنان نیست. دنیا در همه ابعاد آن به دست الله است. اله یعنی چیزی که روز داده و روزی گرفته می شود از انسان یا اینکه من باید مراقب اون باشم نه اینکه اون مراقبم باشد و افت و خیز دارد.می بینیم که امروز هیچکس پیرو دشمنان پیامبران و اولیا خدا نیست. چرا که الله تاثیر گذار است و منشا رشد و اثر گذاری می باشد.

امام خمینی (ره) هیچ چیزی نداشت اما شاه همه چیز داشت که اله بودند. ولی امام خمینی، الله داشت و گفت شاه باید برود.در محیط کارمان اگر همه امکانات داشته باشیم شاید مقطعی موفقیت داشته باشد اما ماندگاری با کار معنوی و ارزشی است.سردار سلیمان و شهید حججی را دیدیم که به سمت خدا حرکت و عمل کردند و محبوب دلها شدند.این معنویت است ک تربیت زاست نه امکانات، چرا که امروز امکانات بیشتر از دیروز است اما الزاما تربیت نسل امروز بیشتر از دیروز نیست. با توجه به خداوند و الله می‌توانیم بر اله‌های مختلف چیره شویم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای کازرون  
آخرين بروز رساني:۱۳۹۹/۰۷/۰۴
وضعيت:آفتابي
سرعت باد:۵ km/h
رطوبت:۲۵%
۲۷°
كمينه: ۲۲°   بیشینه: ۳۵°
فردا
وضعيت:آفتابي
كمينه:۲۲°
بیشینه:۲۲°
کازرون
۱۳۹۹/۰۷/۰۴
اذان صبح
۰۴:۳۴:۱۶
طلوع افتاب
۰۵:۵۳:۳۵
اذان ظهر
۱۱:۵۵:۲۰
غروب آفتاب
۱۷:۵۵:۲۶
اذان مغرب
۱۸:۱۱:۲۲
تازه‌هاي سايت