پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۷۳۸۳
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰

من نمی دانم که به عنوان منتخب و نماینده ی مردم فهیم و بزرگوار در شورای اسلامی شهر کازرون این هشدار را به چه کسی یا چه کسانی می دهم. اما...

"هشداری جدی" می دهم که از سنگ اندازی و دست‌یازی و دست‌کاری در روال و روندِ انجامِ فرآیندِ واگذاری معوضِ زمین برای حمایت و نجاتِ زمینِ قرار گرفته در حریم آب شرب شمال شهر خودداری کنید!

اکنون که مالک محترم قطعه زمین مذکور در کمال بزرگواری و لطف و محبت و به خاطر صلاح مردم و در اثر درایت و مدیریت جناب آقای مهندس رحیمی مدیرکل امور فنی استان فارس و تلاش فرماندار محترم شهرستان کازرون و مصوبه ی با ارزش شورای محترم چهارم و تایید و رضایت شورای پنجم در خصوص واگذاری زمین معوض و حل این مشکل از حقوق مالکیت خود بر زمین قرار گرفته در حریم آب شرب گذشته است و بارقه ی امید به جای نگرانی در دل مردم شکوفه زده است و نگرانی و آتش ناراحتی‌شان فروکش کرده است، حرکاتی مذبوحانه در حال شکل گیری است و دست هایی پنهان در کار است تا جلو این کار با ارزش گرفته شود!

این جانب از نمایندگان منتخب مردم و زبان گویای‌شان هستم و این "هشدار بسیار جدی است" برای کسی یا کسانی که هدف‌شان ایستادگی در برابر اراده ی مردم است حال با هر "اسم و رسم و شکل و عنوانی" که دارند.

خلاص !!

*عضو شورای شهر کازرون

نویسنده: بهادر ریاضی*
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای کازرون  
آخرين بروز رساني:۱۳۹۷/۱۱/۰۲
وضعيت:آفتابي
سرعت باد:۳ km/h
رطوبت:۴۱%
۷°
كمينه: ۷°   بیشینه: ۱۳°
فردا
وضعيت:آفتابي
كمينه:۸°
بیشینه:۸°
کازرون
۱۳۹۷/۱۱/۰۲
اذان صبح
۰۵:۳۴:۴۷
طلوع افتاب
۰۶:۵۷:۴۳
اذان ظهر
۱۲:۱۵:۲۳
غروب آفتاب
۱۷:۳۲:۰۸
اذان مغرب
۱۷:۴۹:۱۵