پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

کد خبر: ۱۷۲۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
معاون پرورشی آموزش و پرورش کازرون خطاب به کنکوری ها:
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون عنوان کرد: پذیرفته شدگان کنکور در پایگاه آموزش و پرورش انتخاب رشته کنند و به مراکز غیر مجاز مراجعه ننمایند.

به گزارش دریافتی کازرون نما از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، حکمت ورع اظهار کرد: در پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورش کازرون، مشاوران تحصیلی مجرب و متخصص مورد تایید آموزش و پرورش اقدام به راهنمایی برای انتخاب رشته می کنند.

وی با بیان اینکه این پایگاه در دبیرستان شاهد شهید شیروانی واقع در خیابان قدمگاه تا پایان مهلت انتخاب رشته فعال می باشد، خاطرنشان کرد: در صورت تمدید مهلت انتخاب رشته این مرکز نیز فعالیت خود را تا آن زمان ادامه خواهد داد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون گفت: این پایگاه انتخاب رشته با سابقه 21 سال فعالیت در زمینه انتخاب رشته، اقدام به انتخاب رشته و ارائه خدمات مشاوره ای به دانش آموزان و خانواده های آنان می کند.

پذیرفته شدگان کنکور در پایگاه آموزش و پرورش انتخاب رشته کنند

ورع با بیان اینکه این پایگاه هر روز از ساعت هفت و نیم تا دوازده و نیم ظهر فعالیت می کند، افزود: این پایگاه در صورت نیاز نیز بعد از ظهرها اقدام به انتخاب رشته و ارائه خدمات مشاوره ای به داوطلبان کنکور خواهد کرد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون گفت: متاسفانه برخی از مراکز و افراد بی تجربه و غیر متخصص در سایر اماکن اقدام به انتخاب رشته می کنند و داوطلبان کنکور باید با آگاهی کامل، از مراجعه به این مراکز غیر مجاز خودداری کنند.

گفتنی است پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورش کازرون به عنوان مطرح ترین و باسابقه ترین پایگاه انتخاب رشته غرب فارس شناخته می شود. 

نویسنده: ایمان مرتجز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخاطبین محترم؛
۱) کازرون نما، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
۲) طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
۳) چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود، وضعیت انتشار نظر به اطلاع شما خواهد رسید.
۵) اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
مشاركت
آب و هوا و اوقات شرعی کازرون
آب و هوای کازرون  
آخرين بروز رساني:۱۳۹۷/۰۴/۰۲
وضعيت:صاف
سرعت باد:۱۱.۲۷ km/h
رطوبت:۲۰%
۳۰°
كمينه: ۲۶°   بیشینه: ۳۶°
فردا
وضعيت:آفتابي
كمينه:۲۶°
بیشینه:۲۶°
کازرون
۱۳۹۷/۰۴/۰۲
اذان صبح
۰۴:۲۸:۱۰
طلوع افتاب
۰۶:۰۴:۰۵
اذان ظهر
۱۳:۰۶:۰۴
غروب آفتاب
۲۰:۰۶:۴۹
اذان مغرب
۲۰:۲۵:۰۲
پربازدید ها