عباسی:
هیچ بحثی در دولت و مجلس درباره گرانی بنزین مطرح نشده است
به گزارش کازرون نما، فریدون عباسی با بیان اینکه کارت‌های سوخت جایگاه‌داران به هیچ عنوان جمع‌آوری نشده است، درباره اینکه چرا به طور دائم شایعه گرانی بنزین مطرح می‌شود؟، گفت: این شایعه‌ها کار دشمن است و آن‌ها چنین شایعه‌هایی را در کشور پخش می‌کنند چراکه افزایش قیمت بنزین بر قیمت تمامی کالاها اثرگذار است لذا می‌خواهند با انتشار این شایعه‌ها جامعه ایران را ملتهب کنند.

نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمن به طور دائم با انتشار شایعه در فضای مجازی و سطح جامعه به دنبال رسیدن به اهداف خود است اما مردم نباید به این شایعه‌ها توجه کنند چراکه مقطع کنونی، زمان افزایش قیمت بنزین نیست، بنابراین اکنون باید اجازه داد جامعه به یک آرامش رسیده و قیمت کالاهای اساسی به تعادل برسد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فعلا هیچ بحثی نه در دولت و نه در مجلس درباره افزایش قیمت بنزین مطرح نشده است.

امیر حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
0
0
جناب عباسی تورم و گرانی به حدی شده که مردم توان خرید کالاهای اساسی ندارند . منظورم همین برنج و روغن و پنیر و ماست و میوه و ....... هست .
بسیاری از مردم منزل ندارند و. اجاره نشین هستند و باور کنید هشتاد درصد حقوق و دریافتیشان باید بدهند کرایه .
حذف ارز 4200 تومانی هم فشار سخت اقتصادی بر مردم وارد کرده بنابراین خواهشمندیم جنابعالی بعنوان نماینده مجلس از حق مردم دفاع کنید و نگذارید خدای نکرده بخواد قیمت بنزین تغییر کنه که این گرانی بنزین مساوی هست با فروپاشی زندگی قشر متوسط و ضعیف جامعه .
ضمنا به مجلس ها و بخصوص دولتی ها تذکر بدید برای یکبار هم که شده در سال 1401 دو تا خبر ارزانی کالا و اجناس به مردم بدهند . این که نشد که مردم بیچاره بخوان هر روز خبرهای تلخ تورم و گرانی بشنوند
مصیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۹
0
0
جناب عباسی حداقل تومجلس ی دستی تکان بده تا ببینیمت حالا نمیخا بیای فدای سرت