انهدام اعضای باند 5 نفره سارقان سابقه دار با 100 فقره سرقت
به گزارش کازرون نما؛ سرهنگ یوسف مبک‌زاده جانشین فرماندهی انتظامی فارس اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و مغازه در شهرستان کازرون، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به تشدید گشت‌های محسوس و نامحسوس در سطح شهر کازرون برای شناسایی متهمان، افزود: با تحقیقات همه جانبه پلیسی و اقدامات شبانه روزی، سریالی و باندی بودن سرقت‌ها برای ماموران انتظامی محرز شد.

او با بیان اینکه پس از بررسی شیوه و شگرد سرقت‌های صورت گرفته و سرنخ‌های به دست آمده، مخفیگاه متهمان در شهر کازرون شناسایی شد، ادامه داد: گروهی از ماموران کلانتری ۱۲ حضرتی با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

سرهنگ ملک‌زاده بیان کرد: متهمان این پرونده که ۵ نفر بودند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در تحقیقات پلیسی به ۱۰۰ فقره سرقت منزل و مغازه در شهرستان کازرون اعتراف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس به سابقه‌دار بودن متهمان اشاره کرد و اضافه کرد: سارقان دستگیر شده پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

او با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را یک میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

این مقام انتظامی، سهل‌انگاری و استفاده نکردن از تجهیزات بازدارنده را علت عمده وقوع سرقت‌ها اعلام کرد و از شهروندان خواست با مجهز کردن منازل و مغازه‌های خود به تجهیزات حفاظتی و امنیتی، از وقوع سرقت پیشگیری کنند.

http://www.kazeroonnema.ir/fa/news/18643 :لینک این خبر جهت کپی

محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
0
0
این عکس سردار ملک زاده فرمانده انتظامی گیلان هست