مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس:
توطئه های دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تمام شدنی نیست

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس گفت:توسعه، پیشرفت های دفاعی و روحیه شهادت طلبی محصول دفاع مقدس می باشد.

به گزارش دریافتی کازرون نما، سردار سرتیپ دوم پاسدارسعید کوشکی جهرمی در جلسه  شورای اداری شهرستان کازرون بیان نمود: دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران در توسعه، پیشرفت های مختلف خصوصا دفاعی و روحیه های ایثار و شهادت طلبی محصول هشت سال دفاع مقدس است.

توطئه های دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تمام شدنی نیست

وی با ابراز تسلیت روزهای پایانی ماه صفر وگرامی داشت یاد و خاطره شهدای شهرستان کازرون،  افزود: کازرون در دفاع مقدس، نقش تاریخی داشته است و هر وقت قضیه آزاد سازی سوسنگرد مطرح می شود نام رزمندگان، شهدا و ایثارگران کازرون در ذهن تداعی می شود.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس ادامه داد:جنگ هشت ساله دفاع مقدس را نباید بگوئیم جنگ صدام علیه ایران بلکه باید بگوئیم جنگ تمام استکبار در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران که چنین جنگی در طول تاریخ جهان بی سابقه است.

وی تصریح نمود: تبیین حماسه دفاع مقدس، حماسه های ایثار و ازخود گذشتگی رزمندگان در آن دوران سراسر نور با نگاه به بیانیه گام دوم انقلاب می‌تواند گره گشای موانعی باشد که بر سر تحقق جامعه اسلامی الهی و حرکت در مسیر تمدن اسلامی قرار گرفته‌اند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار سعید کوشکی به توطئه های متعدد دشمن در سال های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: توطئه های دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تمام شدنی نیست چرا که دشمن تحمل موفقیت و پیروزی های کشور را ندارد.

وی به الگوه قرار دادن شهدا در زندگی فردی و اجتماعی سفارش کرد و افزود: برای این که امروز بتوانیم در مسیر شهدا قرار بگیریم باید جهاد تبیین را از خانه هایمان شروع نمائیم و آموزش های لازم را در عرصه صحیح استفاده نمودن از فضای مجازی تحقق نمائیم و توصیه آخر اینکه  همیشه در صحنه های انقلاب حضور داشته باشیم.

گفتنی است که جلسه شورای اداری شهرستان کازرون به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس  و با حضور مدیران و روسای ادارات و سازمان‌های عضو این ستاد در محل سپاه ناحیه کازرون برگزار شد.