مراسم گرامیداشت ایثارگران عملیات بیت المقدس در کازرون برگزارشد
به گزارش کازرون نما، مراسم بزرگداشت سوم خرداد، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی با حضور خانواده های معظم شهدا، یادگاران دفاع مقدس و مسئولین شهرستان کازرون در سالن شهید عسکری این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی دانشمند در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عملیات بیت المقدس اظهار داشت: آن چه در دوران دفاع مقدس باعث شد رزمندگان اسلام در مقابله با قدرت های شرق و غرب به پیروز برسند، تواضع و احساس مسئولیت رزمندگان بود چراکه در آن زمان کسی به دنبال دیده شدن نبود و اگر باری بر زمین بود اولین کسی که با آن مواجه می شد، آن بار را به دوش می کشید.

وی همچنین ضمن گرامیداشت یاد یکهزار و ۳۰۰ شهید گرانقدر شهرستان کازرون گفت: در آن دوران، فرمانده و سرباز همه در کنار هم با پیروی از ولی فقیه به نبرد با دشمن پرداختند و اطاعت از نصایح حکیمانه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظلله العالی) را سرلوحه کار خود قراردادند.

حجت الاسلام دانشمند تصریح کرد: امروز نیز رمز موفقیت و پیروزی بر مشکلات این است که همه در کنار هم تلاش کنیم و هر کس در حد توان خود خدمت کند و باید بدانیم که از ملزومات تدین این است که در حوزه هایی که تخصص نداریم وارد نشویم و به معنای واقعی بسیجی باشیم و بصیرت، سازماندهی، یاری دین و جهاد در راه خدا را سرلوحه زندگی خود قراردهیم.