شانزدهمین جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی در ناحیه کازرون افتتاح شد
به گزارش کازرون نما، اسداله طاهری مدیر منطقه در مراسم افتتاح مجتمع خدماتی بیشاپور در شهرستان کازرون گفت: در راستای سوخت‌رسانی مطلوبتر به مردم شهرستان کازرون شانزدهمین جایگاه سوخت این ناحیه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی (مصطفایی) در محور کازرون- قائمیه افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

طاهری با گرامیداشت سوم خرداد و حماسه‌سازی رزمندگان و پاسداشت خون شهدا خصوصاً شهدای دفاع مقدس افزود: با توجه به عدم وجود جایگاه سوخت کافی در این محور با برنامه‌‎ریزی‌های صورت گرفته و جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی با بهره‌برداری از این مجتمع خدماتی سوخت‌رسانی و خدمات‌دهی به مردم تسریع شده است.

وی مکان‌یابی اصولی و منطقی مجاری عرضه را از اولویت‌های منطقه در راستای توسعه و احداث جایگاه‌ها در سطح استان بویژه در محورهای مواصلاتی استان برشمرد و اظهار کرد: این جایگاه در زمینی به مساحت پنج هزار و 400 مترمربع با ظرفیت 180 هزار لیتر (بنزین و نفتگاز) و 10 نازل سوخت احداث و همچنین زمینه اشتغال مستقیم 10 نفر را نیز فراهم آورده است.

بخرد، فرماندار ویژه شهرستان کازرون ضمن تقدیر و تشکر از سرمایه‌گذاری و احداث این پروژه گفت: زمانی که از اعتبارات دولتی برای پروژه‌ها استفاده می‌شود، معمولا به دلیل کمبود اعتبارات، پروژه‌ها نیمه تمام خواهد ماند اما بخش خصوصی در این زمینه موفق‌تر عمل کرده و نتایج مطلوبتر در برداشته است.