در دیداربا نماینده ولی فقیه در شهرستان کازرون محقق شد .
بررسی چالش های سوخت شهرستان کازرون
به گزارش کازرون نما، اسداله طاهری مدیر منطقه از حضور وبازدید از ناحیه ودیدار با نماینده ولی فقیه در شهرستان کازرون خبرداد وهدف از این دیدار را بررسی و رفع چالش های سوخترسانی در سطح این شهرستان عنوان کرد .

اسداله طاهری مدیر منطقه ضمن تشکر از همراهی و همکاری مقامات ومسولین، جایگاهداران وادارات وسازمان های نظامی وانتظامی شهرستان کازرون با منطقه در مدیریت بحران پیش آمده درقطع ارتباط جایگاه‌ها به ارائه گزارشی از وضعیت سوخترسانی در سطح ناحیه پرداخت وگفت: بهبود فرایند سوخترسانی به ناحیه کازرون بعنوان چهارمین مصرف کننده سوخت استان در اولویت های تامین وتوزیع سوخت منطقه می باشد .

وی وضعیت سوخترسانی در سطح ناحیه کازرون را مثبت ارزیابی کرد وافزود، با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان تمهیدات وهماهنگی های لازم با مبادی های تامین در خصوص ارسال بموقع سوخت وتسریع بخشیدن در روند سوخترسانی مطلوبتر به مردم شریف شهرستان کازرون، انجام شده است .

اسداله طاهری، ارتقاء سطح کمی وکیفی جایگاه‌های عرضه سوخت مایع (بنزین ونفتگاز ) و توسعه جایگاه‌های سی ان جی را از اولویت های منطقه درراستای خدمات رسانی مطلوبتر به مردم بیان واظهارکرد ذخیره سازی مناسب سوخت انجام و سوخترسانی بویژه نفت سفید به روستا ها ومناطق سخت گذر استان وشهرستان کازرون قبل از شروع فصل سرما آغاز ومشکلی در این خصوص وجود ندارد .

حجت السلام محمد صباحی نماینده ولی فقیه در شهرستان کازرون ضمن تقدیر از اقدام جهادی و انقلابی کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بویژه همکاران ناحیه کازرون در راه اندازی جایگاه وسوخترسانی بدون وقفه به مردم ، خواستار نگاه ویژه به رفع مشکلات سوخترسانی ومجاری عرضه در سطح شهرستان کازرون گردید.