سفر سید ابراهیم رئیسی به استان فارس قطعی شد+جزئیات
به گزارش کازرون نما ، رئیس جمهور صبح روز پنج شنبه ۲۲ مهرماه وارد فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز می شود و مورد استقبال رسمی قرار خواهد گرفت.

شرکت در مراسم گرامیداشت هفته حافظ ، شرکت در نشست شورای اداری استان فارس ، برگزاری نشستی با جمعی از نخبگان مذهبی ، فرهنگی ، سیاسی ،علمی و اقتصادی استان فارس در شیراز  از اهم برنامه های سفر یک روزه آیت الله رئیسی به استان فارس است.

این گزارش حاکی است جمعی از وزراء و معاونین رئیس جمهور نیز به نمایندگی از ایشان به شهرستانهای مختلف استان فارس  سرکشی نموده و گزارشی از وضعیت موجود و مسائل مردم را ارزیابی و به ایشان گزارش خواهند کرد.

بر اساس این گزارش این سفر  تاکنون بصورت یک روزه برنامه ریزی شده است ،  این در حالی است برخی اخبار غیرموثق حاکی از احتمال تمدید زمان حضور ایشان در استان فارس در روز جمعه نیز می باشد.

با نزدیک شدن به زمان سفر رئیس جمهور به فارس برنامه سفر وزرا به شهرستان های استان نیز مشخص شد.

بر این اساس وزیر بهداشت، درمان و خدمات آموزشی به همراه نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز به این منطقه سفر می‌کند.

این در حالی است که وزیر جهاد کشاورزی نیز به همراهی نماینده جهرم، خفر و داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی به این مناطق سفر خواهند کرد.

البته رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی نیز به همراهی نمایندگان شیراز و زرقان در شیراز حضور دارد.

در ادامه سفرهای وزرای دولت سیزدهم به استان فارس، فاطمی امین وزیر صمت نیز با همراهی نماینده سروستان، خرامه و کوار به این حوزه‌ها سفر خواهد کرد و اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با همراهی نماینده مردم ارسنجان، مرودشت و پاسارگاد در مجلس به این مناطق سفر می‌کند.

احمد وحیدی وزیر کشور نیز در طول این سفر به شهرستان‌های رستم و ممسنی سفر می‌کند لازم به ذکر است که وزیر نفت به شهرستان‌های فراشبند، فیروزآباد و قیروکارزین سفر می‌کند و وزیر نیرو نیز به شهرستان‌های کازرون و کوهچنار سفر می‌کند.

میر کاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در سفر به استان فارس به شهرستان‌های مهر و لامرد سفر خواهد کرد.