برگزاری نخستین نشست چهارشنبه‌های تئاتر در کازرون
به گزارش کازرون نما؛ نشست نخست چهارشنبه‌های تئاتر روز چهارشنبه 14/7/1400 با حضور دو میهمان ارزشمند آقایان دکترعلیرضا بنیادی (استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه هنر شیراز ) و مهدی سیاح پور( مسئول تالار مجتمع فرهنگی هنری احسان شیراز) و همچنین هنرمندان و پیشکسوتان و اساتید نمایش شهرستان کازرون برگزار شد.

در این جلسه که به منظور تجدید دیدار دوستانه اهالی نمایش شهرستان کازرون برگزار گردید، مبحث چیستی تئاتر توسط جناب دکتر بنیادی به بحث گذاشته شد و هنرمندان نیز از دغدغه هایشان و موانع تولید گفتند.

در ادامه حامد هوشیار، مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان کازرون، پس از یادآوری تجربه موفق چهارشنبه های تئاتر از برنامه های پیش روی انجمن نام برد و پس از آن مهدی گلچین را به عنوان نماینده انجمن هنرهای نمایشی شهرستان در کانون تئاتر خیابانی استان فارس معرفی کرد.

بعد از تجربه مستقل و موفق گروه نمایشی آوانسن در برگزاری چهارشنبه های تئاتر در سال 1398, اینبار توسط گروه نمایشی آوانسن زیر نظر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون چهارشنبه های تئاتر در حال برگزاریست. در این سلسله برنامه ها آموزش تئاتر، پخش فیلم تئاتر، ورکشاپ های آموزشی، نمایشنامه خوانی و ... اجرا خواهد شد.