موفقیت دانش آموزان و فرهنگیان کازرونی در سطح کشور
به گزارش کازرون نما؛ مدیر آموزش و پرورش کازرون در ماه پایانی سال تحصیلی 1400-1399 عنوان کرد:

موفقیت دانش آموزان و فرهنگیان کازرونی در سطح کشور در مسابقات و برنامه‌های حوزه پرورشی و تربیت بدنی و سلامت

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون گفت: مسابقات و فعالیت های حوزه پرورشی و تربیت بدنی و سلامت در سال تحصیلی جاری برگزار گردید و فرهنگیان و دانش آموزان کازرونی نتایج خوبی در سطح کشور کسب کردند. 

به گزارش کازرون نما، امیرحسین جمشیدی ضمن تبریک کسب مقام‌های کشوری در حوزه پرورشی و سلامت توسط فرهنگیان و دانش آموزان این شهر اظهار داشت: چهار ساحت از ساحت‌های شش گانه سند تحول بنیادین، در حوزه پرورشی، تربیت بدنی و سلامت محقق خواهد شد و اين نشان می‌دهد که اگر بخواهیم در مدرسه شور، نشاط و حرکتی ايجاد شود، باید نگاه مدیر و عوامل اجرایی مدارس به این حوزه بسیار مثبت باشد.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون هدف از برگزاری مسابقات این حوزه را توسعه فرهنگ قرآنی و هنر دینی و سبک زندگی اسلامی عنوان کرد و موفقیت در این عرصه را موجب کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی دانست. 

جمشیدی افزود: تربیت یافتگان نظام آموزشی ما باید با فضاهای مختلف قرآنی، فرهنگی، هنری و ورزشی آشنا شوند تا بتوانند بر اساس علاقمندی‌ها و مهارت‌هایی که در خود می‌بینند آن را شکوفا کنند.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات در دو گروه ویژه دانش آموزان و فرهنگیان برگزار شده است، گفت: طاهره جمالی، مدیر کانون فرهنگی تربیتی شهید سلیمانی، به عنوان مدیر موفق و کانون به عنوان کانون برتر کشوری انتخاب شد.

مدیر آموزش و پرورش کازرون افزود: همکاران فرهنگی فرزانه بهبهانی نژاد مقام اول کشور در مسابقه حمایت از کالای ایرانی، حمیدرضا بنیادی مقام دوم کشور در تک نوازی و ضرب زورخانه ای و فاطمه صحرابان مقام برتر کشور در جشنواره فرهنگی هنری مهتاب در نور را کسب کردند. 

جمشیدی اضافه کرد: در بخش دانش آموزان امیرحسین توفیقی از دبیرستان سعادت و آرتین احمدی از دبستان شهید طهماسبی به ترتیب مقام های اول و دوم کشور در رشته وبلاگ نویسی را کسب کردند.  

وی ادامه داد: محمدرضا سهولت کار از هنرستان فنی دکتر شریعتی مقام اول کشور در نمدمالی را کسب کرد و و شیوا حیدری از هنرستان کار و دانش امام رضا(ع) در رشته طراحی شایسته تقدیر شد.  

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون گفت: دانش آموزان مهدی انصاری و مهدی طوفان فرد از دبیرستان شهید دستغیب به ترتیب مقام اول در شته احکام و مقام سوم داستان نویسی کشور را کسب کردند و رزیتا نژادی از دبستان سلمان فارسی به مقام برتر کشور در نقاشی مدافعان سلامت دست یافت.
    
جمشیدی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و پیگیری‌های مدیران مدارس، همکاران فعال در حوزه پرورشی و تربیت بدنی و سلامت و خانواده‌های دانش آموزان که نقش بسزایی در کسب این مقام‌های کشوری داشته‌اند، عنوان کرد: افتخارآفرینی این عزیزان نشان دهنده توانمندی و پتانسیل بسیار خوب فرهنگیان و دانش آموزان این شهر بویژه در شرایط سخت کرونایی می باشد و لازم است همچنان این روند تقویت شده و ادامه داشته باشد.