جمشیدی خبر داد:
از ۱۵ معلم نمونه کازرون تقدیر می شود

به گزارش کازرون نما؛امیرحسین جمشیدی مدیر آموزش و پرورش کازرون در جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم شهرستان گفت: امسال نیز همانند سال گذشته به جهت بیماری کرونا و محدودیت های ناشی از آن، برنامه های تجمیعی و حضوری گرامیداشت مقام معلم را برگزار نخواهیم کرد و اکثر برنامه ها به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد و سایر راههای برخط با حضور معلمان نمونه برگزار می شود. 

از  ۱۵ معلم نمونه کازرون تقدیر می شود

وی افزود: یکی از برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم که در روز 12 اردیبهشت ماه 1400 برگزار خواهد شد، تقدیر از معلمان نمونه کازرون است.
  
جمشیدی ادامه داد: در سال تحصیلی جاری طی فراخوانی که در اوایل اسفند سال گذشته اعلام شد از همه معلمان درخواست کردیم تا به سامانه الکترونیکی LTMS مراجعه کنند و بر اساس شاخص هایی که وجود داشت، فرم درخواست خود برای شرکت در جشنواره معلمان نمونه را تکمیل نمایند. 

مدیر آموزش و پرورش کازرون گفت: 725 نفر یعنی تقریبا معادل 50 درصد معلمان کازرونی به این سامانه مراجعه و نمون برگ ها را تکمیل کردند.

امیر حسین جمشیدی اظهار داشت: در ابتدا تیم ارزیابی در همه مدارس تشکیل شد و نمون برگ ها و مستندات اعلام شده بررسی و امتیازات حاصله از آنها در سامانه تایید شد و 152 نفر به مرحله بعد راه یافتند. 

وی ادامه داد: در گام بعد 4 تیم 4 نفره تشکیل شد و مجدد همه مستندات بررسی و داوری گردید که در انتها 15 معلم نمونه در سطح مدیریت آموزش و پرورش کازرون توانستند امتیازات لازمه را به دست آورده و به عنوان معلم نمونه منطقه ای معرفی شوند. 

جمشیدی در پایان با اشاره به اینکه زحمات همه معلمان که نگذاشتند حتی در دوران همه گیری کرونا چراغ تعلیم و تربیت خاموش شود، قابل تقدیر است، گفت: این هفته بهانه ای برای یادآوری و تکریم جایگاه و مقام معلم برای اقشار مختلف جامعه است.   

لازم به ذکر است در راستای تقدیر و قدرشناسی از زحمات معلمان، لوح تقدیری از طرف فرمانداری ویژه و آموزش و پرورش کازرون برای تمام فرهنگیان کازرون صادر و ارسال شده است که از طرف مدارس طی برنامه ای تقدیم معلمان هر مدرسه خواهد شد.