حاج علی اسدزاده در پیامی به مناسبت وفات مرحوم باقری نژاد:
به حق که مبارزات و مجاهدت‌ها، تحمل مدت‌ها زندان و شکنجه و آوارگی در راه پیروزی انقلاب، حکومت اسلامی، بسط عدالت و نجات محرومین و عدم طمع به دنیا و ساده‌زیستی و پاکدستی آن مرحوم قابل تقدیر و تکریم است.

به گزارش کازرون نما، حاج علی اسدزاده از مبارزین انقلابی شهرستان کازرون، در پیامی رحلت حاج محمدباقری باقری نژادیان فرد را تسلیت گفت.

وی دز این پیام، مبارزات و مجاهدت‌ها و تحمل مدت‌ها زندان و شکنجه و آوارگی آن فقید سعید در راه پیروزی انقلاب، حکومت اسلامی، بسط عدالت و نجات محرومین و عدم طمع به دنیا و ساده‌زیستی و پاکدستی آن مرحوم را قابل تقدیر و تکریم دانست.

 

متن کامل این پیام به شرح زیر است:


انالله و انا الیه راجعون

خانواده محترم باقری‌نژادیان‌فرد

برادر ارجمند جناب آقای حاج حسین مختاری

خبر تأسف‌بار درگذشت دوست دیرین انقلابی، مبارز نستوه دوران ستم‌شاهی و نماینده‌ی اسبق مردم شریف کازرون در دو دوره مجلس شورای اسلامی، مرحوم مغفور حاج محمدباقر باقری‌نژادیان‌فرد موجب تأثر و تألم گردید.

مصیبت فقدان آن مرحوم را به جناب‌عالی، خانواده‌ی محترم و بیت مکرمش، خویشان، بستگان و دوستدارانش تسلیت و تعزیت می‌گوییم و صبر جمیل و اجر جزیل و سلامتی برای بازماندگان از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

 به حق که مبارزات و مجاهدت‌ها و تحمل مدت‌ها زندان و شکنجه و آوارگی آن فقید سعید در راه پیروزی انقلاب، حکومت اسلامی، بسط عدالت و نجات محرومین و عدم طمع به دنیا و ساده‌زیستی و پاکدستی آن مرحوم قابل تقدیر و تکریم است.

همچنین یاد و خاطره‌ی مرگ شهادت‌گونه‌ی دو برادر مؤمن، مبارز و انقلابیش زنده یاد غلامرضا وشادروان علیرضا باقری نژادیان فرد و مادرشان در این راه، که در آن برهه‌ی زمانی تأثیر زیادی بر آگاهی و برانگیختن احساسات مردم علیه نظام طاغوتی و تبلیغ و توجه بیشتر مردم به مبارزه و انقلاب داشت،گرامی می داریم.

 

علی اسدزاده

مدیر مسئول هفته‌نامه‌ی شهرسبز