روز گذشته و با حضور مسوول حوزه هنری سازمان تبلیغات کشور:
"عام برات" رونمایی شد

عام برات رونمایی شدعام برات، به همت انتشارات سوره مهر و با نویسندگی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رحیم نوبهار منتشر شد و روز گذشته با حضور دادمان مسوول حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی کشور، مسوولین استانی حوزه هنری، امام جمعه محترم کازرون و جمعی از رزمندگان سال های دفاع مقدس در منزل راوی این کتاب رونمایی شد.

این کتاب که در 7 فصل به شرح خاطرات رزمنده پیشکسوت و کهنسال کازرونی سال های دفاع مقدس، آقای "برات نوبهار" پدر شهید جلال نوبهار می پردازد، خاطرات او را از سال های پیش از جنگ تحمیلی، حضور در جمع دومین گروه رزمندگان کازرونی مدافع سوسنگرد به فرماندهی شهید امرالله باقریه ومرحوم حاج رمضان خرسند، جاماندن از عملیات طریق القدس، عملیات بیت المقدس، آب رسانی در زبیدات، مجنون، فاو و شلمچه و پس از پذیرش قطعنامه می پردازد و روایت گر حضور ده ساله او در جبهه های نبرد حق علیه باطل است.

نکته قابل توجه در این کتاب، گردآوری این کتاب به روش خاطره پژوهی خانوادگی است که با همت جمعی یکی از فرزندان، چند تن از نوادگان و عزیزان راوی به نگارش درآمده است و مرد سپاهی سالمندی، خاطرات دوران کودکی، نوجوانی، رزم، جانبازی و ایثارگری اش در راه حفاظت و حراست از آرمان های دینی و انقلابی اش را برای فرزندان، ایل و تبارش بازگو کرده و شنوندگان و ثبت کنندگان این روایت با عزم و اراده ای مثال زدنی به تنظیم و تدوین خاطرات بزرگ ایثارگر خاندان همت گماشته اند.

این کتاب در 200 صفحه و به قیمت 35000 تومان و توسط انتشارات سوره مهر، در شهریورماه 1399 و در شمارگان 1250 نسخه منشر شده است.

کازرون نما ضمن ارج نهادن به این تلاش ارزشمند و تبریک به خانواده عزیز نوبهار، انتشار این کتاب را تبریک گفته و همه نقش آفرینان آن سال های حماسه و خون را به بیان خاطرات خود دعوت می کند.