آماده سازی 30 هزار مترمربع از فضای خیابان ها و پارکینگ پردیس دانشگاه سلمان فارسی جهت آسفالت
به گزارش کازرون نما؛ و به نقل از روابط عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، به دنبال پیگیری‌ها و مذاکرات صورت گرفته از طرف ریاست این دانشگاه و در ادامه روند فعالیت‌های عمرانی در دست احداث مجموعه پردیس، طی روزهای گذشته عملیات تسطیح و زیرسازی خیابان‌ها و همچنین محوطه پارکینگ این سایت جهت آماده‌سازی بستر برای اجرای عملیات آسفالت آغاز شده است. 
خیابان‌هایی که کار تسطیح آنها در این مرحله شروع شده، ورودی مجموعه را به دانشکده مهندسی، علوم پایه و سلف سرویس متصل نموده و همچنین امکان دسترسی به خوابگاه در دست احداث دختران، پارکینگ گروهی، فضای در نظر گرفته شده برای بازارچه دانشجویی و سایر محوطه‌های پردیس را فراهم خواهد نمود. 
پیش از این نیز عملیات لبه‌گذاری و نصب تأسیسات روشنایی و همچنین کاشت نهال در حاشیه‌ی این خیابان‌ها اجرا شده بود و با انجام زیرسازی و اجرای آسفالت، پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون یک گام دیگر به افتتاح رسمی و آغاز بهره‌برداری، نزدیک‌تر خواهد شد. 
گفتنی است پردیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون در حال حاضر بزرگترین پروژه‌ی عمرانی توسعه‌ی دانشگاه‌ها و نهادهای علمی شهرستان کازرون است که در زمینی به مساحت 78 هکتار واقع در کیلومتر 5 جاده کازرون ـ بوشهر قرار دارد.
https://chat.whatsapp.com/FhGnzG72TdpE3Pyuo4ftsf :واتساپ کازرون نما

http://www.kazeroonnema.ir/fa/news/18709 :لینک این خبر جهت کپی