تصفیه خانه شهر کازرون در دهه فجر افتتاح می شود
به گزارش کازرون نما؛ و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کازرون،دراین دیدار درخصوص تصفیه خانه کازرون ،شبکه فاضلاب کازرون ،آبرسانی به شهر بالاده،تکمیل پروژه های آبرسانی روستایی انارستان ،سیف آبادوپل آبگینه ،سرمشهد،جره وبالاده ، شهبازخانی ، کمارج وبناف وبورکی بررسی وپی گیری شد.

دهقان با بیان اینکه در این جلسه بوستانی قول مساعد جهت بهره برداری تصفیه خانه شهر کازرون تا دهه فجر را داد، افزود: تا یک ماه آینده مبلغ ۳/۵ میلیارد جهت تکمیل شبکه ها به مناقصه می‌رود.

فرماندار ویژه شهرستان کازرون بر ضرورت بهره‌برداری از تصفیه خانه تاکید و افزود: جهت تکمیل و بهره‌برداری از تصفیه خانه شهر کازرون نیاز به ۱۲ میلیارد است.

وی با بیان اینکه چاه هر دو مجموعه انارستان و‌بلیان حفر شده که تنها خط انتقال آن باید انجام شود افزود: مجموعه انارستان تجدید مناقصه و‌مجموعه بلیان نیز ترک تشریفات شده است.

فرماندار ویژه کازرون از قول مساعد جهت به بهره برداری رسیدن آب‌شرب سرمشهد در خردادماه خبرداد و بیان کرد: در خصوص مجموعه بالاده و شهر بالاده دستور داده شد جهت یکپارچه‌سازی تیم نقشه برداری استان اقدام و طرحی آن را اماده کنند.

دهقان گفت: آب شرب روستای بورکی مجددا به مناقصه می‌رود و در خصوص مجموعه کمارج و بناف و شهباز خانی هم دستورانی را مدیرعامل صادر کردند.
https://chat.whatsapp.com/FhGnzG72TdpE3Pyuo4ftsf :واتساپ کازرون نما

http://www.kazeroonnema.ir/fa/news/18702 :لینک این خبر جهت کپی