در دیدار منتخب جدید مردم کازرون و کوه‌چنار با معاون وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت؛
پیگیری تکمیل سالن‌های ورزشی ناتمام، احداث زمین چمن مصنوعی و سالن‌های جدید و تجهیز امکانات ورزشی
به گزارش کازرون نما؛ و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده کازرون و کوهچنار در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، فریدون عباسی‌دوانی نماینده جدید این حوزه انتخابیه با حضور در وزارت ورزش و جوانان با تقی زاده معاون پارلمانی و حقوقی این وزارت، در خصوص مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان های کازرون و کوهچنار به بحث و تبادل نظر پرداخت. 
در این جلسه که علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال نیز عباسی‌دوانی را همراهی می‌کرد، منتخب جدید مردم کازرون و کوهچنار با اشاره به نیازهای شهرستان در بخش زیرساخت های ورزش گفت: سالن های ورزشی، چمن مصنوعی و تجهیزات لازم برای دو شهرستان از جمله ضروریات مورد نیاز حوزه ورزش است.
عباسی دوانی با انتقاد از افتتاح سالن های ورزشی تکمیل نشده اظهار داشت: سالن‌ روستاهای کلانی و عبدویی در حالی افتتاح شده است که انشعاب آب، برق و گاز آنها هنوز صورت نپذیرفته و امکان استفاده از آنها وجود ندارد که از معاون محترم پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش و جوانان می‌خواهیم که این مسئله هر چه سریعتر بررسی و مشکل رفع گردد.
نماینده جدید کازرون و کوه‌چنار با اشاره به نیاز دو شهرستان حوزه انتخابیه خود در بحث فضاهای ورزشی بیان داشت: خواستار تخصیص اعتبارات ملی برای احداث زمین های چمن مصنوعی در نقاط مختلف دو شهرستان و همچنین تخصیص تجهیزات ورزشی هستیم.

در ادامه تقی زاده ضمن تبریک به دلیل انتخاب شایسته مردم کازرون و کوهچنار با اشاره به مشکلات مالی موجود در سطح کشور اظهار امیدواری کرد که مسائل مطرح شده در جلسه، حتما مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته و اقدامات لازم صورت پذیرد.

http://www.kazeroonnema.ir/fa/news/18619 :لینک این خبر جهت کپی