با آغاز به کار کارگروه یاوران پریشان صورت گرفت:
ورود کنشگران نوجوان میراث پریشان به عرصه محیط زیست کازرون

به گزارش دریافتی کازرون نما از کارگروه روابط عمومی انجمن میراث پریشان، ۱۷ تیرماه امسال طی مراسمی در سالن دکتر شریعتی شهر کازرون با حضور اعضا و مسئولان انجمن میراث پریشان، یاوران پریشان و خانواده هایشان و تنی چند از مسئولین شهرستان کازرون، کارگروه یاوران پریشان فعالیت خود را رسما آغاز کرد.

این‌ کارگروه که توسط یک شورا راهبری ۱۵ نفره متشکل از بازنشستگان و دبیران با تجربه آموزش و پرورش مدیریت می شود، قرار است با پیش بینی برنامه های آموزشی متنوع و پر محتوا از نوجوانان ۱۳ تا ۱۸ سالی که در این کارگروه ثبت نام کرده و پذیرفته شده اند، فعالان اجتماعی و محیط زیستی توانمند تربیت کند‌.

{$sepehr_album_1025}

در این همایش ابتدا کورش حیدری رئیس هیات مدیره انجمن میراث پریشان به شرح ساختار انجمن پرداخته و پس از آن محمدجواد سیاح پور، دبیر انجمن به ارائه ی اهداف و راهکار های این انجمن برای راه اندازی کارگروه یاوران پریشان پرداخت.

در قسمت بعدی برنامه نیز اعضای شورای راهبری ضمن معرفی اهداف به بیان دغدغه های محیط زیستی خود پرداختند.

گفتنی است که پیش از این انجمن میراث پریشان در قالب کارگروه جوانه های پریشان این اهداف را در سنین ۶ تا ۱۲ سال دنبال می کرد که اکنون با شکل گیری کارگروه یاوران پریشان، این انجمن در تمامی رده های سنی بستر فعالیت محیط زیستی دارد.نویسنده: انجمن میراث پریشان