توسط معاون سیاسی و امنیتی استانداری صورت گرفت:
پاسخ استانداری فارس درباره تصاویر منتسب به تجمع اعتراضی کازرون

به گزارش کازرون نما، سیداحمد احمدی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اظهار کرد: برخی شبکه‌های معاند، فراخوانی مبنی بر تجمع مردم کازرون در روز ۲۵ خرداد ۹۸ نشر دادند، اما از این فراخوان هیچ استقبالی نشد که این شبکه‌ها برای حفظ آبروی خود اقدام به انتشار تصاویر آرشیوی و قدیمی کردند.

وی اضافه کرد: دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب باید بدانند که مردم با وجود مسائل و مشکلاتی که دارند هیچگاه به نظام و انقلاب پشت نمی‌کنند و فریب ترفند‌ها و حقه‌های نخ نما شده و کهنه رسانه‌ها و شبکه‌های معاند را نمی‌خورند.

 پاسخ استانداری فارس درباره تصاویر منتسب به تجمع اعتراضی کازرون

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تصریح کرد: مردم ولایتمدار و انقلابی کازرون نیز که نسبت به این نقشه دشمنان آگاهی یافته بودند ضمن بی تفاوتی در قبال این فراخوان، اعتراض خود را از طریق رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی نسبت به اینگونه اقدامات کور اعلام کردند.

احمدی زاده اضافه کرد: همراهی مردم با نظام و انقلاب به گونه‌ای است که دشمنان را وادار کرده که از سر ناتوانی در همراه کردن مردم با نقشه‌ها و برنامه هایشان، به دروغ و شایعه سازی متوسل شوند.

گفتنی است: طی چند هفته‌ گذشته کانال‌های سلطنت طلب و ضدانقلاب در اقدامی هماهنگ تمام تلاششان را به کار گرفتند تا تجمعی در روز ۲۵ خردادماه در کازرون به راه بیاندازند.

 پاسخ استانداری فارس درباره تصاویر منتسب به تجمع اعتراضی کازرون

این رسانه‌ها از تجمع خود تحت عنوان «فراخوان ملی میهنی» اسم بردند و میدان‌ها و خیابان‌هایی را برای این برنامه خود انتخاب کردند. اما روز ۲۵ خرداماه ۱۳۹۸ هم آمد و رفت و تمام دسیسه‌ها این جریان نقش برآب شد و کازرون روز بسیار عادی ای را مانند روزهای گذشته خود تجربه کرد، و این رسانه‌ها به انتشار تصاویر و فیلم‌های آرشیوی سال‌های گذشته روی آوردند.

پیش از این نیز ضدانقلاب تصاویر فتنه ۸۸ تهران را نیز به‌جای تصاویر اغتشاشات خردادماه منتشر کرده بود.

پاسخ استانداری فارس درباره تصاویر منتسب به تجمع اعتراضی کازرون 

منبع عکس: مشرق نیوز